Ворожіння на старий Новий рік 2022: на судженого, на гроші

Ворожіння на старий Новий рік 2022 – давня традиція слов’ян. Цей час є магічним. Молоді люди любили ворожити, щоб заглянути в майбутнє і дізнатися подробиці своєї долі. Багато гадання дійшли до наших днів. Це нескладні ритуали, які можна провести в домашніх умовах.

Ворожіння з 13 на 14 січня допомагають дізнатися: як скоро буде весілля, коли в родині з’являться діти, чи вийде розбагатіти і ін. Як підготуватися до ритуалу і як правильно гадати, розповімо далі.

Підготовка до ворожіння на старий Новий рік 2022

Варіантів ворожінь існує безліч. Для ворожіння на старий Новий рік в домашніх умовах знадобляться звичайні підручні предмети, які є в будь-якому будинку. Якщо страшно, то проводите обряд не на самоті, а в невеликій компанії друзів.

Але підходите до процесу серйозно. Це не розвага. Несерйозне, глузливе або зневажливе ставлення ображає духів, і вони дадуть помилкові передбачення.

Варто відзначити, що всі ритуали абсолютно нешкідливі і не завдають шкоди ні того, хто ворожить, ні тим, хто знаходиться поруч. Щоб передбачення були правдивими, треба правильно підготуватися:

 • Важливо розуміти, що ворожіння – це таїнство, тому ворожити слід вдвох чи втрьох, а не великою галасливою компанією. Учасники не повинні бути в сварці між собою.
 • Розташуєтеся в спокійному місці, де ніхто не буде відволікати. Підійде будь-яке приміщення, починаючи від спальні і закінчуючи горищем або лазнею.
 • Наведіть в приміщенні порядок.
 • Зашторте вікна, вимкніть світло або запаліть свічки, бажано використовувати церковні.
 • Одягніть вільний одяг, щоб нічого не жало і не давило. Приберіть ремені, зав’язки, щоб ходив вузли, зніміть прикраси. Деякі радять зняти взуття.
 • Церква не заохочує бажання дізнатися майбутнє, тому доведеться зняти з себе хрестик і накрити ікони, якщо такі є в приміщенні.
 • Щоб бути відкритим до взаємодії з духами, розпустіть волосся і не кладіть ногу на ногу.
 • Підготуйте питання завчасно, правильно сформулюйте те, що вас цікавить.
 • З тварин в приміщенні можуть перебувати тільки кішки. Вони є провідниками в інший світ, тому їм не просто можна бути присутнім на ворожінні, а навіть потрібно.
 • Якщо у ворожінні потрібні карти, то беріть тільки нову колоду. Карти, з якими вже грали, не підходять. Бажано, щоб карти крім вас навіть ніхто в руках не тримав. З картами поводьтеся ласкаво, не кидайте їх, щоб вони не почали обманювати.
 • Будьте готові, що підсумок ворожіння буде не такий, як вам хотілося б. Результати не завжди випадає хороші, можуть випасти неприємності. Чи не налаштовуйтесь на негатив. Засмучуватися через те, що поки не сталося, – безглуздо.
 • Не радять гадати вагітним – це впливає на їхній емоційний стан і шкодить здоров’ю.
 • Перегадивать не можна, другий раз пророкування буде неправдивим.

Як правильно гадати з 13 на 14 січня 2022 року

Завчасно підберіть обряди, які плануєте використовувати, і підготуйте все необхідне для здійснення таїнства.

Наші предки гадали, щоб дізнатися: кого в цьому році покличуть заміж, з якого боку прийдуть свати, скільки народиться діток та ін. Ворожили не тільки на любов, але і на інші теми: як зміниться матеріальне становище, успішним чи буде період і т. д.

Обмежень в темах питань немає, але задумайтеся, що дійсно вас цікавить. Обрядів існує безліч, ми вибрали найпростіші, достовірні і правдиві ворожіння, щоб вийшло зробити їх будинку.

Прості гадання на судженого або суджену

Незаміжніх дівчат цікавить питання заміжжя. Вони ворожать на судженого, щоб дізнатися, як його ім’я, як він виглядає і чим займається. Варіанти обряду бувають різні.

На картах

Візьміть колоду карт. Кількість карт може бути будь-яким. Дістаньте всіх королів. Кожному дайте імена тих людей, які вам симпатичні. Гарненько перетасуйте колоду. Витягайте по одній карті, вимовляючи: любов, пристрасть, байдужість, відраза.

Коли попадеться король, зіставте з тим словом, яке сказали в цей момент. Це покаже ставлення до вас задуманого людини. Обряд закінчується після того, як з колоди дістали всіх королів.

Обряд з заручним колечком

Запозичте кільце у заміжньої родички. Тільки не беріть з рук. Нехай власниця зніме прикраса і покладе його кудись, а ви візьмете звідти. Для ворожіння потрібні дві людини і дві чашки.

Одна людина закриває очі, а інший кладе під одну з чашок колечко. Якщо дівчина правильно вгадає чашку, під якою знаходиться кільце, то в цьому році її візьмуть заміж і шлюб буде щасливим.

Обряд зі склянкою води

Щоб дізнатися, з ким з’єднає життя, з’їжте на ніч щось солоне. Хотітиметься пити, але до ранку цього робити не можна. Перед тим, як заснути, скажіть: «Суджений-ряджений мій, прийди до мене уві сні і напій мене». Якщо в цьому році судилося зустріти коханого, то він прийде уві сні.

На папері

Цей спосіб допоможе дізнатися ім’я судженого. Наріжте тонкі смужки паперу. На кожній папірці напишіть ім’я. Пару папірців нехай залишаться порожніми. Перекладіть папірці в глибоку тарілку і налийте туди воду.

Дістаньте будь-який папірець. Яке на ній ім’я, так і зватимуть обранця. Якщо папірець без імені, значить, коханий з’явиться найближчим часом.

Інший різновид цього ритуалу. Напишіть імена, згорніть папірці і складіть їх в пакетик. Цей пакетик покладіть під подушку. Вранці, відразу після пробудження, засуньте руку в пакетик і дістаньте один папірець. Яке там буде ім’я, так і зватимуть нареченого.

Ворожіння по нитці

Слов’яни вважали нитку потужним оберегом. Кожна дівчина відрізала шматочок нитки таким чином, щоб у всіх присутніх нитки були однакової довжини. Одночасно нитки підпалювали з одного кінця. Чия згорить швидше, та перша вискочить заміж. Якщо нитка перестала горіти відразу, то це до безшлюбності. Якщо нитка прогоріла десь наполовину і згасла, то це до пізнього шлюбу.

Ворожіння в ніч на старий Новий рік на любов

Знайти відповіді на питання: зустрінете чи кохану людину в цьому році, взаємні чи почуття, чи правильний вибір зробили чи ні, допоможуть цікаві і нескладні ритуали. Є кілька простих ритуалів на любов:

 • Любить чи ні. Візьміть колоду карт. Уявіть другу половинку. Подумки задайте питання: «Любить мене (ім’я) чи ні?». Дістаньте карту. Подивіться на масть: черви – пристрасть, бубна – дружба, піки – не любить, хрести – цікавить тільки інтим.
 • Чи є почуття у коханої людини? Візьміть мандарин. Очистіть його від шкірки. Порахуйте, скільки часточок. Якщо число парне, то людина не любить вас, а якщо непарне, то любить.
 • Вибір кішки. Взяти два листочка паперу. На одному написати «любить», на другому – «не любить». Згадати людини. Покласти їх на підлогу і покликати в приміщення кішку. До якого листочку вона підійде, то і буде відповіддю.
 • Відповісти на питання, чи любить вас чоловік, можна за допомогою стікерів. Напишіть на чотирьох – любов, а на інших чотирьох – нелюбов. Перемішайте і попросіть когось дістати чотири стікера. Якщо буде більше з написом «любов», значить людина відчуває до вас щирі почуття, якщо два на два, то обранець не розібрався зі своїми почуттями, якщо більше зі словами «нелюбов», то ваші почуття не поділяють.

Ворожіння на старий Новий рік 2022 на гроші

Щоб поліпшити добробут, треба працювати, але з успіхом досягти бажаного вийде швидше. У ніч старого Нового року зробіть ворожіння на гроші. Візьміть кілька монеток, вибирайте номінал побільше. Кожну загорніть в червону тканину. Увечері накрийте стіл і покладіть під тарілку кожного члена сім’ї по монеті.

Після вечері домочадці можуть взяти монетку з-під тарілки. На наступний ранок зберіть у всіх монетки і складіть їх в окремий гаманець. Ці гроші зберігайте рік, витрачати їх не можна. Цей обряд приносить удачу, сприяє просуванню по службі і покращує фінансовий стан.

Другий спосіб залучити гроші – змова на скатертину. Сервіруйте стіл. Повечеряйте за ним всією сім’єю. Після трапези приберіть посуд, а скатертину акуратно зберіть і вийдіть на вулицю або на балкон. Вимовте фразу: «Скільки крихт в цій скатертини, стільки ж багатства буде в нашій родині».

Повторіть слова тричі. Крихти НЕ стряхивайте. Залиште скатертину до ранку. Вранці можна викинути крихти, а скатертину акуратно скласти і заховати в дальній кут шафи до наступного року.

Як гадати на старий Новий рік на бажання

Популярністю користуються обряди на виконання бажання. Напишіть бажання на папері. Спаліть листок на блюдце. Опівночі розвійте попіл на вулиці або киньте в келих з шампанським і випийте його залпом. Цей обряд особливо актуальний для тих, кому не вдалося загадати бажання в новорічну ніч.

Ворожіння по воску дасть відповідь на питання, чи здійсниться мрія. Візьміть дзеркало і стару свічку. Коли стемніє, запаліть свічку і рідким воском напишіть бажання на дзеркальній поверхні. Написане нікому не показуйте. Загасите свічку. Дзеркало залиште біля ліжка і лягайте спати.

Вранці візьміть дзеркало. Якщо написане збереглося, то бажання здійсниться. Якщо пропала частина напису, то мрія втілитися в життя частково. Якщо ж написи не виявилося, то бажанням не судилося здійснитися.

Ворожіння на картах

Візьміть колоду карт. Сформулюйте бажання в розумі, після чого тричі скажіть вголос. Дістаньте всіх тузів, виберіть одного з них. Перетасуйте колоду і по одній розкладайте на тузи, поки картки не підійдуть до кінця.

Візьміть карти, що лежать на обраному тузі. Перерахуйте ті карти, масть яких збігається з мастю туза. Туз теж вважається. Якщо карт більше 5, то бажання збудеться, якщо менше, то бажання не збудеться.

Зі свічкою

Вимовте вголос питання, що стосується виконання бажання. Встаньте біля вхідних дверей і запаліть свічку. Коли полум’я розгориться, обійдіть квартиру або будинок за годинниковою стрілкою. Якщо за цей час свічка не згасла, то бажання здійсниться, а якщо полум’я згасло, то нічого не вийде.

Намистини та крупа

Візьміть червоні і білі намистини і будь-яку крупу. Намистини висипте в глибоку ємність, зверху насипте крупу. Вимовте бажання. Чи не дивлячись, дістаньте намистину. Якщо витягли червону, то бажання здійсниться, якщо білу – то немає.

По книзі

Візьміть будь-яку книжку. Головне, щоб це було художній твір. Згадайте бажання про себе тричі. Далі загадайте сторінку і рядок зверху чи знизу. Це і буде відповіддю на питання, чи здійсниться ваше бажання чи ні.

З кицькою

У кішок гостре чуття, вони можуть бачити духів і містичні сутності. Для ворожіння за участю кішки для початку виведіть її з кімнати і закрийте двері. Згадайте бажання. Відкрийте двері і покличте кішку.

Дивіться, як тварина переступить поріг. Якщо з правої ноги, то бажання незабаром виповниться, а якщо з лівої – то, на жаль. Якщо кішка перестрибнула поріг, то все в ваших руках.

З лото

Сформулюйте те, що ви хочете, і скажіть тричі про себе. Витягуйте з мішечка з лото по одному барилу три рази. Цифри складіть, щоб вийшло однозначне число. Парне число свідчить про те, що мрія збудеться, а непарне – що доведеться про цю мрію забути.

Традиція гадати за записками з передбаченнями

Святкування не обходиться без жартівливих прогнозів у вигляді гри для дітей і дорослих. Записки з передбаченнями кладуть:

 • в печиво;
 • в обгортки до цукерок;
 • наклеюють на дно посуду;
 • розвішують у вигляді прикрас на ялинці;
 • розкладають по келихах (чашкам).

Текст для написів пишуть у віршах або прозі, можна брати цитати з літературних творів, фільмів, серіалів або пісень. Приклади текстів:

 • Жди, не плачучи, прийде до тебе удача.
 • Ти матимеш задоволення витрачати багато грошей, а також мати задоволення їх заробляти.
 • Зірки прихильні до вас, але не нахабно.
 • Всесвіт чує і розуміє тебе. Не квап події.
 • Мрій масштабно. Але прямо зараз зроби крихітний крок до мрії.
 • Чекайте пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися.
 • Да прибуде з тобою сила!
 • Життя як коробка шоколадних цукерок: ніколи не знаєш, яка начинка тобі попадеться.

Ворожіння на старий Новий рік 2022 дуже сильні енергетично. Якщо вірити, то результат виявиться вірним. Налаштуйтеся на позитив. Не турбуйтеся, якщо відповідь не такий, як вам хотілося б.Create AccountLog In Your Account