Всесвітній день шопінгу 11.11 в 2021 році на AliExpress

Щорічно китайська торгова площадка AliExpress влаштовує Всесвітній день шопінгу. У цей день проводяться розпродажі з великими знижками.

Всесвітній день шопінгу був придуманий в 2009 році інтернет майданчиком Alibaba. Відзначається він щорічно 11 листопада, всі сайти, що входять до групи Alibaba, в тому числі і AliExpress проводять розпродажі зі знижками 50% і більше.

 Як Ви вже здогадалися, найближчий розпродаж на Аліекспресс запланований на 11.11.2021 р. Уже сьогодні Ви можете вибрати необхідні товари, покласти їх в корзину і замовити зі знижкою в день проведення акції. Також Ви можете отримати купон на знижку.

 Крім цього, в розділі “Гарячі товари” завжди можна знайти лоти зі знижками. Вигідніше за все купувати на Aliexpress через кешбек сервіси. Вам буде повернуто до 15% від суми покупки.

Зверніть увагу, що під час великих розпродажів на Аліекспресс в 2021 році, кількість акційного товару може бути обмеженою, тому поспішайте бути першими.

В останні роки і інші китайські інтернет магазини проводять великі розпродажі 11 листопада. А в кінці листопада, після Дня Подяки в США і багатьох інших країнах проводять ярмарки під назвою Чорна п’ятниця .Create AccountLog In Your Account