Як намалювати Щура на Новий 2020 рік

Коли люди чують слово «пацюк або щур», то деякі особливо брезгливі співрозмовники можуть почати навіть кривитися. Але варто ближче познайомитися з цією твариною, і можна змінити свою думку в кращу сторону. Насправді з пацюком варто бути привітним, адже він є символом нового 2020 року.

Як потрібно малювати Щура

Якщо вірити китайцям, то, на їх думку, Щур символізує багатство і процвітання. Але це не означає, що потрібно заводити наживо такого звірка: достатньо просто в хаті мати малюнок з символом нового року 2020, і це вже наблизить удачу та успіх.

Чудово, якщо діти приєднаються до вас і допоможуть з малюванням Щура. Важливо пам’ятати, що якщо ви вирішили почати малювати символ року, то ви повинні бути в гармонії і в гарному настрої, негативні емоції тут ні до чого.

Для яскравості образу можна прикрасити вашого пацюка в святковий костюм, розфарбувати яскравими фарбами. Отже, як же можна намалювати щура?

Де взяти шаблон для малювання

Згадуючи про мультяшних героїв, в першу чергу в голову приходить герой мультфільму Рататуй – Ремі. Щоб зобразити цього героя, потрібно:

  • у верхній частині аркуша намалювати коло, яке стане головою нашого звіра. Ті, хто дивився мультик, пам’ятають, що голова героя трохи нахилена вбік, тому саму мордочку ми будемо малювати під кутом:
  • верхній сектор нашого кола відводимо під очі;
  • у правому куті знизу ми намалюємо ніс і лінію рота. Пам’ятаємо, що лінія рота теж повинна бути трохи набік, щоб бути пропорційною мордочці;
  • посмішка у нашого щура, такою ми її і зображуємо;
  • не забуваємо і про мімічні зморшки, які варто розмістити над лінією рота.

Ось такими легкими рухами і завершуємо малювати мордочку. Переходимо до тулуба, контури якого наносимо тонкими лініями, щоб у разі якихось неточностей можна було скористатися гумкою і все виправити. Тулуб має займати 2/3 від загальної висоти, а 1/3 на малюнку – це голова.

Шаблон для малюнка з мультфілму Рататуй
Необхідно детально промальовувати коліна і живіт, щоб на малюнку не зливалися всі наші деталі. Промальовуємо задні лапки, на яких стоїть наше мишеня. На задніх лапках малюємо маленькі пальчики, після чого малюємо вигнутий хвіст.

Популярний дитячий персонаж мультфільму - щур Ремі

Ось, власне, і все: наш Ремі готовий. Залишилося тільки розмалювати його фарбами, фломастерами або кольоровими олівцями. Так як це новорічний малюнок, то можна домалювати йому новорічну шапочку.

Малюємо Щура в стилі аніме

Другий варіант малювання щура – в стилі аніме. Серед дітей і підлітків напрямок аніме набирає все більше популярності, і дорослим варто також від них не відставати! Процес малювання спрощується тим, що в якості основи використовуються геометричні фігури, за якими і наносяться контури тіла. Допоміжні лінії слід наносити тонким шаром, щоб їх можна було легко видалити після завершення малюнка.

За допомогою геометричних фігур кола і овалу промальовуємо деталі нашої звірятка, де коло – голова, овал, відповідно, тіло. Промальовуємо деталі мордочки: очі, вушка, загострений ніс і вуса. Малюючи вушка, пам’ятайте, що вони досить великі і трохи притиснуті, немов наше мишеня готується до стрибка.

Малюнок Щура (Пацюка) в форматі аніме
Між головою і тулубом додайте злегка зігнуті передні лапки, а внизу тулуба – задні. Відмінність анімешнего Щура (Пацюка) від класичного – довжина хвоста: в стилі аніме у гризуна хвіст короткий. Анімешний щур переважно темно-сірого кольору, що додає трохи строгості, але все ж менше захисту у вашого оберегу не стає.

Щур (пацюк) розфарбований  фарбами

Третій варіант – намалювати реалістичного щура з натури. Фігура буде складатися з 3 однакових елементів:

  • 1 елемент – голова;
  • два інших елемента – тулуб.

Розмістіть свою композицію так, щоб було достатньо вільного місця навколо. Наносимо коло і промальовуємо першу, яка в нашому випадку замість голови. До центру кола приєднуємо конус, який стане нашим носиком.

Малюємо ніс мишеняті

Символічно відзначаємо, де у нас будуть вушка і очі. Промальовуємо тулуб за допомогою двох пересічних один з одним кіл. Щоб зобразити лапки, нам знадобиться кружечок, а також два різних за розміром овали. Необхідно промальовувати пальчики і вигнутий хвіст. Загальним контуром об’єднайте всі геометричні фігури, щоб створювалася видимість того, що вони знаходяться «всередині» вашого малюнка.

Промальовуємо деталі мишеняти

Підходячи до завершення, можна прибрати всі допоміжні лінії, а також додати чіткості і реалістичності рештою елементів. Додаємо контрасту за допомогою акварельних фарб сірого кольору і трохи рожевого відтінку. Враховуючи, що це китайський символ, можна домалювати кілька ієрогліфів, які будуть символізувати щось важливе і необхідне для вас, наприклад, удачу, благополуччя.

Щоб вам зручно було малювати щура на Новий рік 2020, слід вибирати якісний папір, олівці і, звичайно ж, ластик, адже мало кому вдається зробити свій шедевр без будь-яких поправок. Папір слід вибирати по типу ватману, адже офісний папір занадто тонкий для такого.

Розфарбоване новорічне мишеня

Щоб на малюнку добре виднілися фактурні штрихи і лінії, варто використовувати дрібнозернистий акварельний папір.

Вибраний формат паперу слід розташувати вертикально, намітити центр і відзначити ледь помітними лініями, де буде розміщений малюнок. Пам’ятаємо, що малюнок не повинен займати більше ніж 2/3 вибраного листа, адже тоді буде створюватися вигляд, що вашому малюнку занадто тісно.

Святковий плакат на Новий рік 2020

Ще один варіант намалювати новорічного пацюка – оформити малюнок як святковий плакат. Варто почати з того, що зробити на плакаті напис «З Новим 2020 роком» і відзначити собі, де буде намальований символ майбутнього року.

Зобразити щура не так складно, як це може здатися на перший погляд. Його голова буде зображатися у вигляді перевернутої крапельки, тіло у формі овалу, невеликі круглі вушка і трохи більше – задні лапки.

Новий 2020 рік буде символом металевого Щура, але все ж варто його розмалювати у властивий йому сірий колір. Щоб спростити собі завдання, в якості основи, можна використовувати шаблони, які легко знайти на просторах інтернету. Плакат з символом 2020 року можна повісити в групі дитячого саду, в школі або вдома. Якщо ви святкуєте новий рік вдома з гістьми, то на такому плакаті кожен з гостей може залишити своє побажання.

Відео як намалювати щура (пацюка) для початківців:Create AccountLog In Your Account