Як оплатити комунальні послуги онлайн через Ощадбанк

Через онлайн банкінг Ощад 24/7 можна оплатити за електроенергію, газ, воду та інші комунальні платежі. Для цього необхідно бути клієнтом Ощадбанку, мати картку і зареєстрований особистий кабінет.

Інструкція як оплатити комуналку через Ощад 24

Як зареєструватися в Ощад 24/7 описано тут . Для оплати комунальних послуг через інтернет зайдіть на офіційний сайт Ощадбанку і виберіть пункт меню » Увійти до Веб-банкінгу «. У запропонованій формі введіть логін і пароль, які Ви вказали при реєстрації. Перейдіть у вкладку » Платежі та перекази «.

Там Ви побачите вкладку » Комунальні послуги «. Тут все просто: вибираєте своє місто і постачальника комунальних послуг. Якщо в списку немає Вашого міста, Вам необхідно вибрати вкладку » Платежі на довільні реквізити «.

Далі вибираєте » Платіж з Карткового Рахунку «, заповнюєте запропоновані поля і вказуєте карту з якої буде проведена оплата комунальних послуг.

Далі необхідно ввести платіжні реквізити постачальника комунальних послуг: МФО банку отримувача, номер рахунку отримувача та назва організації. Ці номери надруковані на платіжках за компослуги.

Поле «Серія і номер паспорта» не заповнюється. Вказуєте суму до оплати і Призначення платежу в такому вигляді » За 02.2021, особовий рахунок 7558685298, вул. Машинобудівників 6, кв 19. Марченко С. І. за газ «. Після цього тиснете кнопку «Продовжити» і підтверджуєте платіж.

Щоб кожного разу не вводити реквізити, створіть шаблон і при наступних платежах вибирайте його і просто міняйте суму до оплати і дату.

Комісія за онлайн оплату комуналки через Ощад 24/7 становить 0,5%, не менше 3 грн і не більше 500 грн. Зверніть увагу, що в разі помилок в реквізитах, комісія не повертається.

Комунальні платежі, проведені через Ощадбанк до 15:00 відправляються в цей же день. Після 15:00 або у вихідні (святкові) дні платежі здійснюються на наступний день.

Оплата комунальних послуг онлайн заощаджує Ваш час і кошти, так як комісія набагато менше, ніж в касі банку.

Як отримати квитанцію про оплату

Отримати квитанцію можливо відразу після завершення платежу. У діалоговому вікні з’являється пропозиція — відправити на електронну пошту, роздрукувати або зберегти в PDF — форматі.

Якщо з’явилася необхідність знайти платіж, здійснений раніше, досить зайти в Архів платежів. Пошук платежу проводиться за датою або гортаючи виписку. Натисніть на потрібний платіж і відкриється діалогове вікно з пропозицією зберегти або роздрукувати квитанцію.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account