Як прикрасити ялинку на Новий 2020 рік

Для більшості з нас Новий рік пов’язаний із затишними спогадами з дитинства і передчуттям чогось чарівного. Головним атрибутом свята і центром усіх подій в будинку залишається зелена красуня – ялинка. Найчастіше саме з її прикрашання і починається очікування головного свята року. До цього заходу бажано залучити всіх членів сім’ї, особливо дітей, але про те, як прикрасити ялинку на новий 2020 рік – все ж краще подумати заздалегідь!

Як прикрасити ялинку в 2020 році: рекомендації астрологів

Ясна річ, що основа Нового року – вічнозелене дерево, святковий стіл і декор залишаються незмінними кожен рік, але деякі деталі все ж постійно змінюються. В першу чергу це залежить від символу прийдешнього року, наприклад, в 2020 році – це Білий Металевий Щур. У зв’язку з цим як прикрасити ялинку і будинок підкажуть рекомендації астрологів.

Прикрашання ялинки до Нового 2020 року

На їх думку для року Щура характерна любов до яскравих свят і розкоші, а сам рік обіцяє хороші врожаї. Тому серед обов’язкових атрибутів святкового столу і декору повинні бути:

 • пухнаста срібляста мішура, що залучає в будинок гроші;
 • фігурка символ року – щура;
 • волоські горіхи – для хорошого здоров’я.

Крім того, прикрасити новорічну ялинку в рік Щура обов’язково потрібно в певних кольорах — це холодні білий, чорний і блакитний.

Вибираємо ялинку правильно

І все ж перед самим цікавим процесом прикраси необхідно визначитися з головним елементом свята року – ялинковим деревом. І якщо у випадку з штучною красунею все більш-менш зрозуміло – часто її купують один раз в декілька років, то з натуральною ялиною можуть виникнути деякі проблеми. Тому є кілька простих правил, які допомагають зберегти її в цілості на довгий час:

 • Свіжість дерева можна визначити таким способом: відриваємо кілька голок з нижніх гілок. Чим важче вони відриваються, тим довше вона простоїть будинку.
 • Не рекомендується ставити ялинку задовго до самого свята – це досить зробити за два-три дні, тоді за новорічним столом буде відчуватися навіть її запах.
 • Нещодавно зрубленому дереву буде корисно дати води, для чого опускаємо стовбур у відро з водою на кілька годин.
 • Для збільшення терміну життя їли необхідно і далі постійно зволожувати її. Для цього можна поставити стовбур в пісок і підтримувати постійну вологість, обприскуючи водою.

Після того як ялинка відслужила свою службу її обмотують плівкою – таким чином весь під’їзд не буде засипаний висохлими голками.

Актуальні кольори для прикраси новорічної ялинки

Вибір відповідних відтінків для декору та прикрас – повністю справа смаку і уподобань господарів вечора. Але якщо хочеться організувати стильне і сучасне свято, особливо якщо це не домашній захід, а, наприклад, офіційний прийом, то краще запитати у професіоналів в області дизайну – яким же кольором варто прикрашати ялинку в рік Щура.

Новорічна ялинка зі святковими прикрасами

Самі прикраси, їх форма і декор не так важливі, як основний колір головної ночі року. Здебільшого це залежить від астрологів. У Новий рік Щура 2020 перевагу варто віддати:

 • сріблястому;
 • білому;
 • металевому;
 • блакитному;
 • пастельним і пісочним відтінкам.

Всі використовувані відтінки повинні бути холодними, бажано наближеними до натуральних. Особливу увагу варто приділити білому і сріблястому кольорам, так як саме вони легко впишуться практично в будь-який сучасний інтер’єр.

Наймодніші ялинкові стилі

Буває досить непросто застосувати в інтер’єрі велику кількість ідей святкового оформлення ялинки в Новий 2020 рік (дивимося фото), і в той же час зберегти гармонію в приміщенні. Але цю проблему досить легко вирішити, якщо для декору вибрати певний стиль, наприклад, прикрасити ялинку тільки білими кулями в Новий рік Пацюка. Отже, які стилі вибрати для прикраси ялинки, розглянемо нижче.

Вічна класика

Мабуть, самий душевний і затишний варіант можна отримати, якщо прикрасити ялинку на Новий рік 2020 у звичному класичному стилі, який не передбачає ніяких строгих правил.

Дівчинка розвішує новорічні ялинкові іграшки

В першу чергу вибираються прикраси і декор, які сподобалися, що особливо актуально для сімей з дітьми – можна разом ходити по магазинах і вибирати ялинкові іграшки. Гірлянди, мішура вибираються за тим же принципом, при цьому на одному дереві можуть поєднуватися відразу кілька різних видів прикрас.

Популярний монохром

Таким підходом зараз нікого не здивуєш, так як саме його багато хто вибирають для інтер’єру своїх будинків. Як же красиво на Новий рік прикрасити ялинку в цьому випадку?

Гарний дизайн новорічного інтер'єру

Відмінною особливістю монохромного стилю є переважання тільки одного провідного відтінку, який знаходить відображення в декорі, прикрасах, столових приладах і текстилі. Трохи розбавити його рекомендується, наприклад, не надто яскравими контрастними гірляндами-золотистими або білими, синіми – в залежності від вихідного основного кольору. Крім одного відтінку не рекомендується також велика різноманітність форм, як варіант: можна прикрасити зелену красуню тільки кулями однієї величини.

Викликає мінімалізм

Здавалося б, як мінімалізм можна використовувати в новорічному інтер’єрі, коли сусіди змагаються один з одним в буянні святкового оздоблення? А ось виявляється, дуже навіть легко! Декорувати і прикрасити новорічну ялинку однотонними гірляндами і кількома бантами – і все, святковий і стильний інтер’єр готовий!

Кімната прикрашена в новорічному стилі

Атмосферу створюють за допомогою схематичних зображень – будь то постери, банти, шишки і т. д. Головне правило – залишити простір, не захаращуючи об’єкт прикрасами. Деякі й зовсім відмовляються від самої новорічної ялинки, створюючи лише її силует на стіні за допомогою гірлянди, дерев’яних дощок або стрічок.

Кращий варіант для дітей

Особливе свято у 2020 можна зробити ще більш пам’ятним, якщо оригінально прикрасити зелену ялинку на Новий рік Щура. Для цього досить замінити на ній частину іграшок їстівними прикрасами: цукерками, карамельними паличками та іншими солодощами. Ясна річ, що довго такий «смачний» декор не протримається, але на його місце завжди можна повісити кілька додаткових іграшок. Зате скільки спогадів отримають маленькі ласуни, отримавши цілодобовий доступ до такого «чуда».

Ялинка із солодощів

До слова сказати, їстівні іграшки необов’язково повинні бути з розряду дуже «шкідливих» — завжди можна підібрати найбільш відповідний варіант.

Ретро-варіант для цінителів

Прикрасити новорічну ялинку можна і в стилі ретро в 2020 році, використовуючи два основних варіанти: оформити зелене дерево, вибравши певний період і декорувавши його відповідним чином, або створити душевну атмосферу, використовуючи старовинні прикраси з різних епох. Останній варіант буде дуже милим, адже в якості ялинкових іграшок можуть бути використані невеликі пам’ятні подарунки, статуетки, фотографії і т. д.

Особливо актуальний такий стиль для літніх сімейних пар, до яких приїжджають діти й онуки – таким способом можна буде розповісти їм про своє життя і молодісь.

Вибір гірлянд для Нового 2020 року

Який би чудовий декор та прикраси не застосовувалися – все це в буквальному сенсі «меркне поряд з красою і переливами новорічних гірлянд. Різноманітність форм і кольорів вражає уяву, але в загальному і цілому можна розділити на кілька видів.

Гарні новорічні гірлянди в будинку

В залежності від місця розташування:

 • на вулиці – гірлянди повинні бути додатково захищені від вологи і низьких температур;
 • у приміщенні повинні відповідати стандартним вимогам пожежної безпеки.

За формою гірлянди бувають:

 • класичні – у вигляді маленьких кульок або довгастих свічок;
 • фігурні – у вигляді будиночків, зірок, великих куль і т. д.

Розташувати ж гірлянди можна 3 основними способами:

 • вертикально зверху вниз, що візуально зробить ялинку вище;
 • горизонтально – дозволяє додати зеленої красуні об’єму та пишності;
 • зигзагами – створює незвичайні ефекти при мерехтливому режимі підсвічування.

Ми розглянули, як можна прикрасити новорічну ялинку 2020, відповідно з основними астрологічними рекомендаціями та порадами стилістів. Справа залишилася за малим – визначитися з відповідним стилем і декором. Благо, час на це ще є!Create AccountLog In Your Account