Вибираємо кращий телевізор для дому в 2020 році

На сьогоднішній день телевізор став елементом інтер’єру і дуже затребуваним пристроєм. Якщо колись кольоровий телевізор був якимось дивом, то зараз навіть техніка з повним зануренням не є чимось дивним. Тому так важливо знати, як вибрати телевізор для дому в 2020 році, згідно порад експертів.

На що звертати увагу при виборі телевізора в 2020 році

Для того щоб придбати ту техніку, яка потрібна саме вам, і при цьому не переплачувати за зайві опції, необхідно заздалегідь з’ясувати, які тенденції наявні на сьогоднішній момент в світі таких пристроїв. Необхідно пам’ятати, що продавці-консультанти ніколи не дадуть вам слушних порад щодо того, як вибрати телевізор для дому в 2020 році, не знаючи метражу вашої кімнати, ваших фінансових можливостей і т. д. За порадами експертів, краще спиратися на відгуки і поради в Інтернеті.

Вибираємо кращий телевізор 2020 року в Україні

Пам’ятайте, що основна задача консультантів полягає не в тому, щоб запропонувати вигідний для вас варіант. Так що не варто покладатися тільки на поради юнака чи дівчини, які походжають по залу з метою переконати потенційного покупця вибрати дорогу модель чи ту, що погано реалізується. Вам будуть пропонувати те, що давно залежалося на полицях і що погано продається.

Перед тим як вибрати телевізор для дому в 2020 році, використовуючи поради експертів, необхідно звернути увагу на безліч інших параметрів. Серед них можна виділити кілька моментів, до яких варто поставитися з максимальною увагою.

Тип екрана

Цей параметр є самим першим, на який варто звернути свою увагу. На сучасному ринку існує кілька різновидів екранів:

 • Кінескопні. Такий варіант є одним з найбільш дешевих і старих, адже саме такий екран мали телевізори радянських часів. Перевагою таких телевізорів є довгий термін експлуатації, а також низька ціна. Але при цьому вони досить громіздкі, їх далеко не скрізь можна поставити.
 • Рідкокристалічні. При досить невисокій вартості телевізори з такими екранами здатні похвалитися непоганою передачею кольору і більш яскравими фарбами, ніж попередня модель. Однак вони схильні до вигорання, тому перед застосуванням необхідно скористатися відповідною інструкцією.
 • ЛЕД-екрани. Такі моделі вважаються більш просунутими, в них використовується світлодіодне підсвічування. Порівняно з попередніми типами, такі екрани не займають багато місця, їх можна розмістити на підставці або повісити на стіну.
 • Плазмові панелі. Будова таких екранів базується не на кристалах з рідиною, а на спеціальних герметичних клітинках. Саме завдяки такому підходу забезпечується більш якісне і барвисте зображення. Ще однією особливістю таких екранів є те, що вони не вигорають, однак при цьому вони будуть споживати більше електроенергії.
 • Лазерні екрани. Така розробка існує вже протягом десяти років, при цьому вона вважається однією з самих молодих. Зображення передається у досить високій якості. В цілому, такі екрани практично ідеально підходять для використання в домашніх умовах. Єдиним недоліком таких екранів є висока ціна.
 • Проекційні. Незважаючи на те, що такі екрани показують досить високу за якістю картинку, періодично вони можуть видавати биті пікселі. Деякі частини можуть з часом вигоряти і при цьому помітно знижувати якість зображення. Однак за своєю вартістю вони поступаються лазерним екранам.

 

Оптимальна діагональ

У процесі вирішення питання, як вибрати телевізор для дому в 2020 році за порадами експертів, необхідно також звернути увагу на його діагональ. Концентруйтеся при виборі даної техніки на наступні параметри:

 • Розміри приміщення. Важливо вибрати ту модель, яка буде співмірною габаритам вашої кімнати, куди ви вирішите поставити таку техніку. Якщо розміщуватися телевізор буде в досить просторій спальні, то оптимальним варіантом для вас виявиться діагональ 81 дюйм, а якщо приміщення невелике, і ви хочете поставити телевізор на кухню, то краще всього підібрати діагональ 54 дюйма.
 • Відразу задайтеся питанням, для яких саме цілей ви купуєте телевізор. Діагональ в даному випадку також буде залежати і від цього чинника, оскільки так ви створюєте більш комфортну обстановку. Якщо ви припускаєте, що дивитися телевізор буде кілька людей, то можна вибрати діагональ 26 дюймів, яка для таких цілей буде оптимальною.

Якщо ж ви задумали облаштувати у власному будинку домашній кінотеатр, то краще вибирати широкоформатний телевізор.

Роздільна здатність екрану

Коли ви цікавитеся, як вибрати телевізор в 2020 р. за порадами експертів, то необхідно також приділяти увагу роздільній здатності екрану.

Щоб не заплутатися і підібрати саме те, що підійде вам, необхідно враховувати кілька моментів:

 • HD. Така роздільна здатність найчастіше зустрічається на невеликих і відносно дешевих моделях. Для домашнього кінотеатру однозначно не підійде, однак якщо вам потрібен мініатюрний телевізор на кухню, то такий варіант можна вважати оптимальним.
 • Full HD. Такі пристрої зустрічаються найбільш часто. Якість зображення знаходиться на досить невисокому, але прийнятному рівні. За вартістю середньостатистичний українець може дозволити собі телевізор з таким дозволом. Більша частина пристроїв оснащується подібною технологією.
 • Ultra HD – 4К. Така технологія використовується в моделях, діагональ екрану яких досягає 32 дюймів. Такий дозвіл дозволяє дивитися якісне зображення, однак його вартість досить велика.
 • Ultra HD – 8К. Це суперсучасна роздільна здатність, яку поки що складно знайти і доступно вона далеко не кожному. З-за того, що вибір моделей досить вузький, буде складно підібрати саме той телевізор, який підійде для вашої квартири або приватного будинку.

Час відгуку і частота

При вирішенні питання, як вибрати телевізор базуючись на поради експертів, обов’язково варто спиратися на такі параметри, як час відгуку і частота. У даному випадку мається на увазі частота зміни кадрів, тобто наскільки швидко змінюється одне зображення іншим.

Для невеликих телевізорів нормально, якщо швидкість зміни буде невеликою, а ось для великих екранів краще, щоб швидкість була високою.

В процесі вибору телевізора завжди варто спиратися на конкретні параметри, щоб не помилитися. Варто враховувати не тільки передачу кольору, але і діагональ техніки, щоб її можна було поставити туди, де вона найбільше потрібна.

Поради при покупці телевізора

З усієї запропонованої інформації можна зробити наступні висновки:

 • У процесі вибору того чи іншого телевізора не спирайтеся на думку консультанта. Такі люди знаходяться в магазині не для того, щоб запропонувати вам дійсно цінну річ, а для того, щоб продати вам те, що погано продається.
 • Звертайте увагу на якість переданого зображення. У разі необхідності скористайтеся послугою консультанта, щоб він продемонстрував вам ту або іншу модель, але при цьому не вірте його словам! Якщо вам принесли товар зі складу, попросіть підключити його і перевірити його працездатність в магазині.
 • В залежності від призначення телевізора необхідно правильно підбирати його діагональ і роздільну здатність. Для кухні підійде невеликий телевізор з середньою якістю, а ось для домашнього кінотеатру потрібно модель з кращою якістю і великою діагоналлю.


Create AccountLog In Your Account