Як відпочиваємо в 2020 році: календар вихідних і свят

Нещодавно, українським урядом, був підготовлений проект-розпорядження, щодо перенесення робочих днів в 2020 році, завдяки, чому можливо заздалегідь спланувати проект виробничого календаря на 2020 рік. ЗМІ будуть повідомляти про графік робочих і вихідних днів на наступний рік ще як мінімум двічі – після узгодження проекту з профспілками і роботодавцями, а також після офіційного затвердження календаря. Незважаючи на те, що поки мова йде про проект графіка, досвід показує – ніяких змін у запропонованому документі бути не повинно.

Вже зараз можна впевнено говорити, як ми будемо відпочивати в 2020 році в Україні, оскільки Кабінет Мінстрів заздалегідь склав календар вихідних і свят з переносами неробочих днів.

Календар вихідних та робочих днів в 2020 році

У проекті розпорядження уряду України передбачено всього одне перенесення неробочих днів у 2020 р.: з 6-го січня, понеділка, на 11 січня, суботу.

Календар на 2020 рік з вихідними та святами (завантажити, скачати)

Великим плюсом проекту виробничого календаря на 2020 рік є те, що шестиденних робочих тижнів для українців, які працюють на п’ятиденці, не буде. Всі свята встали в календарну сітку майбутнього року досить зручно і логічно. Працювати в якусь із субот (крім 11- січня) для того, щоб відпочивати за неї в інший день, нам не доведеться .

Як будемо відпочивати в 2020 році в Україні

Вихідні на Новий рік 2020

У новий рік 2019-2020 ми отримуємо свої законні чотири дні відпочинку – з 29 грудня (неділя) по 1 січня (середа). На новорічному тижні всім українцям прийдеться попрацювати лише два дні – 2 та 3 січня, після чого знову настануть 4-х денні вихідні, але вже різдвяні з 4.01 по 7.01.

Останній робочий день 2019 року – це субота, 28 грудня. Перший  робочий день 2020 року – це 2 січня, четвер.

Виходить, що з 29 грудня по 7 січня ми будемо працювати тільки два дні, а 8 днів будуть вихідними.

Вихідні на 8 березня 2020 року

Ситуація з цим святом – абсолютно зрозуміла. Оскільки Міжнародний жіночий день випадає на неділю, відповідно, неробочим днем стане понеділок – 9 березня. Таким чином, відпочивати на 8 березня в 2020 році в Україні будем цілих три дні з 7 по 9 число (див. календар вище).

Вихідні на Великдень (Пасху) 2020 року

Оскільки Великдень в 2020 р. буде святкуватися в Україні 19 квітня, традиційно це буде неділя, то вихідних відповідно буде три: з 18-го (субота) по 20 квітня (понеділок).

Вихідні на травневі свята в 2020 році

Нагадаємо, що формально до травневих свят відносяться всього два дні. Законодавство України згадує в якості святкових днів 1 і 9 травня. Тривалі канікули, які ми зазвичай отримуємо навесні – виключно добра воля укладачів виробничого календаря. В уряді розуміють, як важливі для українців тривалі вихідні на початку травня. Щоб забезпечити ними людей, шукаються різні можливості.

Таким чином, в честь Свята Дня міжнародної солідарності трудящих, українці будуть відпочивати три дні поспіль – з 1 по 3 травня. Хоча власне саме свято випадає на п’ятницю.

День Перемоги, в 2020 році припадає на суботу. Понеділок після свята, 11 травня, буде також неробочим днем. Всього до 75-річчя перемоги ми отримаємо три поспіль вихідних.

Вихідні на Трійцю 2020 року

Оскільки, Трійця в 2020 році в Україні випадає на 7 червня (неділя), то відповідно наступний за ним день – 8 червня (понеділок), також буде неробочим, а це означає, що відпочивати в це велике православне свято ми будемо знову ж таки 3 дні – з 6 по 8 червня.

Вихідні на День Конституції України 2020

Свято, що припадає на 28-е червня ідеально випало на неділю, а це значить, що і понеділок 29 червня також буде неробочим днем. Відповідно неробочими будуть дні з 27 по 29 червня.

Вихідні дні на День незалежності України 2020

Свято Дня незалежності української держави в 2020 році випадає на понеділок – 24 серпня, таким чином, всіх українців очікують три вихідних дні – з 22 серпня (субота) по 24 серпня (понеділок).

Вихідні на День захисника України 2020

Нарешті, перед останнє державне свято року в нашій країні – це День захисника України. Його ми будемо відзначати 14 жовтня. Цей день також встав в календарній сітці року досить зручно. Він припадає на середу. Вона стане неробочим днем і поділить робочий тиждень навпіл – на два дводенні відрізки.

Вихідні на католицьке Різдво 2020

Ще одне свято, яке офіційно стало святковим зовсім нещодавно – католицьке Різдво буде відзначатися – 25 грудня, в п’ятницю, порадує нас 3-х денними вихідними (з 25 по 27 грудня).Create AccountLog In Your Account