Як записатися на електронну чергу в дитячий садок

В Україні записати дитину в садочок можна через інтернет і в онлайн режимі стежити за просуванням черги. Для того, щоб стати на чергу в садок, потрібно створити обліковий запис на сайті електронної реєстрації до дошкільного навчального закладу, вибрати бажаний дитсадок, заповнити пропоновану форму, додати електронні (скановані) версії документів і натиснути кнопку «Зберегти».

Записати дитину на чергу в дитячий сад можна через сайт «Електронна реєстрація в навчальні заклади дошкільної освіти» https://reg.isuo.org

1. Реєстрація на сайті

Для початку проходимо стандартну процедуру реєстрації, придумуємо логін і пароль, вказуємо поштову скриньку, на який прийде посилання — підтвердження.

2. Вибір дитячого навчального закладу (ДНЗ)

Після цього входимо на сайт, де нам доступні наступні вкладки: «Про систему» , » Пільги» , » Список ДНЗ» , » Мої заявки» . Для перегляду навчальних закладів заходимо в розділ «Список ДНЗ» , вибираємо регіон і бачимо всі дитячі сади. Натиснувши на заклад, що Вас цікавить, можна отримати повну інформацію про нього, подивитися фото, дізнатися яка черга і подати заявку на вступ.

3. Подача заявки

Записатися в дитсадок можна в розділі «Мої заявки» .

Приступаємо до заповнення запропонованих полів, заповнювати потрібно українською мовою. Вкажіть ПІБ дитини, дату народження, населений пункт, виберіть бажаний навчальний заклад і рік зарахування.

Прізвище, ім’я, по батькові та інші персональні дані дитини повинні бути написані в точності, як у свідоцтві про народження. Так, наприклад, якщо ім’я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім’я Настя, то таку заявку відхилять. Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних в документах, будуть відхилені працівниками відділів освіти.

4. Документи, які подаються із заявкою

Обов’язково потрібно вказати серію і номер свідоцтва про народження дитини, також додати електронну версію документів. Якщо сканованої версії свідоцтва про народження немає, потрібно зробити ксерокопію і віднести її до відділу освіти вашого міста в 10-ти денний термін. Ті, хто має право на пільги обов’язково повинні це вказати і прикріпити підтверджуючі документи.

Скільки розглядається заявка

Після перевірки даних працівниками відділу освіти, підтвердити заявку і поставити дитину на чергу в дитячий сад повинні протягом 10 днів, про що прийде повідомлення на електронну пошту.

Ті, хто раніше подавав заяву в паперовому вигляді, можуть звернутися до відділу освіти для створення облікового запису в інтернеті з можливістю відстеження своєї черги.

5. Як перевірити електронну чергу в дитсадок

Відстежувати просування черги можна в розділі «Мої заявки»:

  • натискаєте на обраний навчальний заклад;
  • переходите на вкладку «Черга» ;
  • вибираєте фільтри: «Рік зарахування» , «Рік народження»  або «повних років на 1 вересня» .

6. Чи можна подати заявку в кілька садів

На одну дитину можна подати тільки одну заявку. При спробі заповнити ще одну форму, сайт видасть інформацію про те, що заявка з таким свідоцтвом про народження вже існує. У разі переїзду або просто рішення піти в інший садок, діючу заявку потрібно видалити і тільки потім створити нову. Видалити некоректну заявку можна в розділі «Мої заявки».

Щоб не втратити місце в черзі, можна звернутися до відділу освіти свого міста і попросити перевести дитину в інший садок.

Ось так легко і без клопоту можна стати на електронну чергу в дитячий сад, проблема тільки в тому, що поки дочекаєшся своєї черги, дитині вже в школу треба йти. Тому, щоб уникнути цього, записуйте дітей в садок з перших днів народження.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account