Як зареєструватися і увійти в особистий кабінет 104.ua

Через особистий кабінет 104 UA можна передати показання лічильника газу, дізнатися тарифи, подивитися стан рахунку і заплатити за газ. Для початку необхідно зареєструвати кабінет користувача.

Як створити особистий кабінет 104

Для реєстрації знадобляться номер особового рахунку, номер телефону, діючий email ящик. Зареєструвати кабінет користувача можна декількома способами:

  • Через сайт 104.ua
  • Через мобільний додаток “104 mobile”
  • Через чат бота в Viber 7104ua
  • По телефону контакт центру.
  • У відділенні компанії постачальника газу.

Процедура реєстрації складається з наступних кроків:

1. Вибираєте на сайті пункт “Реєстрація”.
2. Приймаєте умови угоди.
3. Вводите особисті дані:

  • номер особового рахунку;
  • суму останнього платежу;
  • номер телефону, e-mail;
  • вибираєте свою газову компанію.

Відео інструкція реєстрації

На один email можна зареєструвати один особовий рахунок. Якщо Ви платите за газ за кількома адресами, то по кожній адресі потрібно створювати окремий кабінет.

Номер особового рахунку, номер лічильника газу, назва постачальника можна подивитися в квитанції за газ. Якщо якихось даних у Вас немає, зверніться на гарячу лінію, або напишіть на пошту. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Щоб перевірити унікальну адресу в вашому браузері повинен бути включений Javascript.

Як увійти в особистий кабінет 104.ua

Після успішної реєстрації Вам на пошту прийде лист з посиланням. Перейдіть по посиланню, щоб підтвердити реєстрацію, після цього на пошту прийдуть дані для входу: логін і пароль. Рекомендуємо відразу ж змінити пароль на той, що більш запам’ятовується. Для цього на сторінці входу виберіть “Змінити пароль”.

Створивши один раз особистий кабінет, Ви зможете заходити в нього з комп’ютера або з мобільного телефону.

Що робити якщо не виходить увійти в особистий кабінет 104.ua

Під час реєстрації може з’явиться повідомлення “Зазначений номер особового рахунку вже зареєстрований в системі”, це означає, що особистий кабінет вже зареєстрований, можливо Ви вже реєструвались, але забули логін або Ви купили квартиру, а особистий кабінет зареєстрований на попереднього господаря. В такому випадку Вам необхідно видалити старий кабінет і створити новий.

Виберіть “Увійти”“Забув логін”“Видалити” . Виберіть “Видалити за номером особового рахунку” , вкажіть особовий рахунок і суму останнього платежу, натисніть “Видалити”. Таким чином Ви повністю видаляєте аккаунт і зможете зареєструвати новий.

Зверніть увагу, що в кінці і на початку місяця можуть бути затримки при реєстрації, через те що користувачі масово вносять покази. Якщо сайт висить і не відкривається, спробуйте зареєструвати кабінет пізніше.Create AccountLog In Your Account