Які числа будуть щасливими в 2020 році

Люди схильні вірити у все нематеріальне, що не має наочної форми. Однією з таких невагомих тем, позбавлених фундаментальних доказів, є нумерологія – наука про числа, їх вплив на людське життя. Кожна хвилина пов’язана з цифровим світом, уникнути цього неможливо. Маючи регулярний контакт з різними числами, людина прагне розгадати всі їхні таємниці, розшифрувати коди. У цій статті ми розповімо Вам про щасливі числа 2020 року, але щоб розібратися у всіх тонкощах, необхідно звернутися до наукових знань.

Щаслива цифра за датою народження

Для фахівців, які розуміються у значенні всіх чисел – не існує закритих тем, їм доступні будь-які дані.

Нумерологи точно знають: цифри можуть розповісти все, що потрібно, починаючи від майбутньої долі, закінчуючи конкретними датами для успішних звершень.

При роботі з числовими даними професіонали виявляють, які числа приносять удачу, а які вважаються невдалими. Завдяки астрологічному прогнозу на 2020 рік, дізнайтеся, яким знакам зодіаку буде супроводжувати удача, в прийдешньому році.

Для простих обивателів особливими є цифри 5 або 7, що не має наукового підтвердження. Настільки ж шаблонними нещасливими прототипами виділяють числа 666 і 13. Однак, не всі стереотипи мають право на існування.

На думку Піфагора, найбільш символічною і щасливою виступає Сімка. Вчений навіть називав 7-ку «правильною», і вважав людей з сімома літерами в імені неймовірно щасливими. Можливо, на підставі математичного аналізу і сучасні люди продовжують бачити 7 на особливому місці. Проведені соціологічні дослідження показали, що більша частина опитаних пов’язує з цифрою 7 неймовірні позитивні якості. Але простою вона ніколи не була, і є деякі негативні моменти. В питанні фінансів сімка дає погане поєднання, що заважає займати або віддавати суми з 7. В іншому випадку, може прийти бідність.

Сімка являється щасливим числом 2020 року

При народженні кожна людина отримує особисті щасливі числа, залежні від дати появи на світ:

  • Одиниця – Всім, хто народився 28, 19, 10 або 1 можуть вважати для себе талісманом цифру 1.
  • Двійка – знак всіх, народжених 20, 20, 11 і 2.
  • Трійка – ідеальний варіант для 30, 21, 12 і 3.
  • Четвірка – 31, 22, 13, 23, 14  і 4.
  • Пятірка – всі дати де є 5.
  • Шістка – 24, 15 і 6.
  • Сімка – 25, 16 і 7.
  • Вісімка – 26, 17 і 8.
  • Дев’ятка – 27, 18 і 9.

Яке число вважається нещасливим

Нумерологія виділяє не тільки позитивні числа, але і вкрай негативні. Одним із зразків нещасливого впливу виступає число 11. Надзвичайно яскравий приклад негативу – трагедія 11 вересня 2001 року. Тоді в Нью-Йорку були зруйновані вежі-близнюки, всесвітньо відомий торговий центр. Теракт вийшов нескінченно безжальним і кривавим, і була присутня в катастрофі ще одна 11.

Число одинадцять для багатьох є не шасливим

Справа в тому, що назва міста складається з одинадцяти букв. І навіть ім’я терориста, що скоїв злочин, складене з стількох же букв. Більш того, Нью-Йорк займає позицію 11-го американського штату. Літаків, що врізалися у вежі, було два. На борту першого судна летіли 92 людини. Виходить: 9+2=11! У другому літаку перебувало 65 людей: 6+5=11. Якщо розглядати 11 вересня, як 254 день у році, то сума 2+5+4 виходить 11! Дивно, якщо сприймати таке число простим збігом.

Що означають цифри 2020 року: значення числа

З настанням чергового нового року з’являються інші числа, пов’язані з успіхами або навпаки з невдачами. Для 2020 року також запропоновані цифри з особливим значенням. Їх потрібно дізнатися, розкрити для себе, запам’ятати.

Отже, число 2020 може бути представлено у форматі суми: 2+0+2+0 виходить 4. Саме з четвіркою буде пов’язана стабільність і твердість у розглянутий період. Всі події розділені на минулі, вже зрозумілі, і сучасні – вимагають застосування і вивчення. Освоївши не вивчений простір, можливо знайти тверду поверхню. Також 2020 можна уявити, як безліч: 2000×20=40000. З висоти цієї точки реально бачити космос, споглядати його вершини, розуміти рушійні сили всесвіту. У цьому світ любові і передчуттів призначений для всього інноваційного, непізнаного. Відкривши нові знання, людина здатна усвідомити, наскільки потужною магією має цифрове кодування 2020 року.

У кожного чоловіка або жінки існують свої числа, пов’язані з успіхом чи передчуттям чогось зловісного. Для когось символи перегукуються з відомими датами, наприклад, днем народження. Є і стоп сигнали, що впливають на рівні підсвідомості. У що вірити – особистий вибір кожного.

Дізнайтеся, із відео, про щасливі цифри і числа по знаках зодіаку:

Визначте Ваше щасливе число, залежно від дати народження:Create AccountLog In Your Account