Яким буде Новий 2020 Рік Щура

Влада над долями людей протягом усього 2020 року буде у Щура (Пацюка). У питаннях заступництва Щур незважаючи на свій розмір відіграє важливу роль і сильно впливає на життя людей. Тому всі представники східних народів роблять все можливе, щоб господар року залишився задоволеним. Для більш конкретної оцінки того, що принесе нам наступний високосний рік 2020 варто звернути увагу на окремі характеристики символу року.

Коли настане Новий рік Щура 2020

Період настання нового року у східних народів значно відрізняється від того, до чого звикли ми з вами. Схід зустрічає перший день нового року не 1 січня. Цей день може настати протягом місяця між 20 січня і 20 лютого. Конкретна дата залежить від фази місяця тому коливається в даному проміжку. І не дивно, що людей хвилює момент отримання прав у 2020 році такого символу, як Щур.

Цікаво: Права господар року Щур отримає 25 січня 2020 року і протримається у цьому статусі до 11 лютого 2021 року.

Щур є покровителем і талісманом 2020 року

З приходом Пацюка стартує черговий цикл дванадцяти років. Такої пошани звір отримав не просто так. За стародавньою легендою саме Щур першим відгукнувся на заклик Будди і прийшов з ним попрощатися, коли він прийняв рішення залишити світ. Випередити всіх йому допомогла мудрість і кмітливість. Відмінним прикладом прояву інтелекту став момент переправи з одного берега річки на інший. Чудово розуміючи, що самотужки йому не перебратися, Щур переконав Бика допомогти йому. Саме з цієї причини Будда і дарував Щуру право бути першим з дванадцяти.

Колір і стихія року

Слід зазначити, що колір 2020 року буде білим, стихія – метал. Саме цей колір вбрання потішить майбутнього господара року. Правда тут не варто обмежуватися лише одним кольором. Чудово будуть виглядати світло-сірі відтінки, наряди сріблястих кольорів, металеві переливи. Щур віддасть перевагу тим образам, які поєднують у собі стриманість і практичність. Надмірність буде лише заважати такому практичному господару року. Цей принцип стосується і прикрас. Особливо актуальними будуть витончені прикраси з срібла і будь-якого металу, але тільки обов’язково білого кольору.

Прекрасною основою святкового столу стане скатертина світлого відтінку, а надати всьому будинку святкову та новорічну атмосферу допоможуть прикраси з металу і просто схожі предмети інтер’єру. Користуватися краще предметами столового набору з срібла і мельхіору.

Пацюк їсть зернятка

Відмінною особливістю металу є міцність і стабільність. У 2020 році саме наполегливі люди зможуть досягти значних успіхів. Стійкість духу і дозволить впоратися з усіма перепонами на життєвому шляху, а твердий метал зможе подолати будь-які труднощі.

Білий колір поряд зі своїми металевими властивостями відкриває нові горизонти для реалізації своїх мрій і фантазій.

Саме в цей момент можна змінити професію, місце проживання і просто повернути своє життя в зовсім інше русло.

Характеристика 2020 року

В одному реченні складно розкрити всі характерні особливості 2020 року. Дивовижне поєднання добродушності і інтелекту, милості і наполегливості з відтінками мудрості. У Щура дуже сильна потреба в накопиченні. Тому саме в цей 2020 рік настане найсприятливіший період для примноження своїх багатств. Вся складність періоду нового дванадцятирічного циклу буде пом’якшена заступництвом цього маленького дипломата. Щур незважаючи на свою витривалість ніколи не піде на відкритий конфлікт. Рухатися на пролом в будь-якій ситуації це не про нього. Абсолютно у всіх конфліктах він спробує проявити чудеса інтелекту і знайти шляхи обходу, відкрито не вступаючи у протидію.

Два маленьких Щура

Щур завжди піклується в першу чергу про себе, а також не забуває, що навколо теж живі істоти. Для того, щоб отримати прихильність і заступництво символу року 2020 варто приділити свою увагу навколишній природі та екології. А якщо при таких поглядах на світ, людина відрізняється і працьовитістю, то обов’язково заслужить заохочення Щура. Однак ті, які намагаються обійти інших не самим чесним способом, відчують на собі його гнів і невдоволення. Підступності в будь-яких варіантах він не потерпить.

Саме 2020 рік стане відмінним стартом для нових починань. Зміни можуть бути будь-якими. Відкрити свій бізнес, переїхати в інше місто, поміняти свою роботу – все це з легкістю вдасться саме під заступництвом Щура. Легко не буде, труднощів вистачить, але при цьому результат обов’язково приємно здивує.

Кар’єра і гроші

Легкого успіху на фінансовому напрямку чекати не варто. Результат буде лише у тих, хто повністю віддається роботі. Тим, хто веде свою справу, відкриються нові горизонти для поліпшення якості товару або послуг, з’являться можливості для виходу на нові ринки збуту.

Ризики в цих питаннях недоречні, перш ніж вкладатися в проекти, потрібно зважити всі за і проти. Прорахувати всі витрати і тільки якщо вони на 100% окупляться і приведуть до поліпшення фінансового становища, то варто братися за справу. Якщо з розумом підійти до справи, то новий 2020 рік буде стабільним і прибутковим. До питань фінансів Щур підійде з усією своєю раціональністю і практичністю.

Сім’я і відносини

Щур по своїй натурі стадна тварина. Для нього сімейні узи завжди стоятимуть на першому місці. Тому спільне дозвілля з близькими, різні милі приємності і сюрпризи, прояв любові будь-якими способами, будуть доречними на протязі всього року. Не варто занурюватися в роботу з головою, з-за цього у сім’ї можуть виникнути проблеми і розбіжності.

Самотнім людям, Щур допоможе знайти свою другу половинку. Тих же, хто тільки починає свої відносини, він надихне на перехід на новий рівень відносин, наприклад, дозріти до спільного проживання один з одним.Create AccountLog In Your Account