Яким знакам Зодіаку пощастить в 2020 році

Отже, ще трохи – і настане 2020 рік. Що він нам принесе? Кого чекає удача, а кого – безглузді клопоти? Що приготувала доля для кожного зі знаків Зодіаку? Про це та інше ми і поговоримо сьогодні. І поділитися своєю думкою з цього приводу ми попросили експертів-астрологів.

Для зручності і простоти сприйняття нашими читачами, спробуємо розбити зодіакальні прогнози на 2020 рік за групами інтересів – так, мабуть, вам буде легше орієнтуватися в статті і знаходити потрібну в конкретний момент сферу власного життя.

Кого чекає удача в любові в 2020 році

Любов – хто б сперечався? – найважливіше, навіть основне для людини почуття. Адже без неї зникає сенс у житті, як такий, зникають стимули зустрічати новий день і причини для випробування в ньому радості.

Хтось зараз помітить, що згідно ну дуже старому, бородатому анекдоту, вона буває різною (в тому числі і до Батьківщини, та зі слайдами…), однак сьогодні нас цікавлять винятково романтичні почуття.

Знаки зодіаку які будуть щасливі в коханні в 2020 році

При цьому однозначно можна сказати, що якщо ви шукали в Щурі – символі 2020 року – романтика, робили ви це абсолютно марно – більш приземленого, прагматичного і раціонального знака східної традиції ще пошукати треба. Тим не менш, сім’я для нього – це все.

Щур влюбчивий, і завжди з далекосяжними намірами. Однак і він розчаровується, і перемикається на інший об’єкт інтересу з не меншим ентузіазмом. Тому його хитання досить часто тривають до тих пір, поки він не знайде стабільність домашнього вогнища. Зате, якщо вже знайде… Вчепиться і вже не випустить своє любовне щастя з гострих зубів і кігтиків ні за що. Врахуйте це, всі любителі необтяжливих і вітряних відносин!

Щаслива закохана пара

Практично всім знакам Зодіаку в наступаючому 2020 році, Щур надає шанс зустріти своє щастя.

Однак найбільше шансів зійтися зі своєю половинкою є у Овнів, Тельців, Раків, Дів, Терезів, Стрільців і Водоліїв.

А змінити свій статус на «заручений», а то й «у шлюбі» зможуть деякі представники таких знаків, як Рак і Скорпіон. Найменше везіння в любовній сфері випробують на собі Риби, Козероги і Леви. Для Близнюків ж в романтичному плані цей рік буде дуже неоднозначним – своєрідні гойдалки, катання на яких увінчається любов’ю лише в тому випадку, якщо вони будуть достатньо уважними та чутливими, щоб розпізнати свій шанс в найближчому оточенні. Швидше за все, для них це буде рік змін і звільнення від минулих стосунків, ніж пошуку майбутніх.

Успіх у справах і кар’єрі в 2020 році

Вкрай невдалим буде в діловому плані для Овнів 2020 рік, але лише якщо вони самі будуть виступати ініціаторами чого-небудь – в ролі партнерів, виконавців для них складеться все дуже навіть успішно. Тельців чекають заслужені нагороди, однак якщо вони забудуть про те, що рухатися вперед треба безперервно, дуже скоро їм доведеться пошкодувати про власну розслабленість.

Рік вичікування, накопичення сил і ідей на майбутнє настає для Близнюків – їм рекомендують більше слухати, ніж говорити, і максимум часу приділяти творчості. Для Раків ж настає час вимушених компромісів, постійний страх розкриття своїх таємниць, а також незаслужених образ на керівництво.

Яким буде рік 2020 в кар'єрі для всіх знаків

Левам, як мовиться, не щастить у коханні – пощастить у роботі. Рік буде досить успішним на діловому терені, проте якщо ви не притримайте коней і не станете нарощувати темп поступово, відбудеться відкат на багато років назад. У Дів же рік очікується спокійний, тихий, з’явиться час для відпочинку та аналізу.

Зірки обіцяють Терезам рік змін, нових вражень і відчуттів – швидше за все, зміните роботу, а то і сферу діяльності, реанімуєте минулі корисні контакти та отримайте допомогу з абсолютно несподіваного боку. Для Скорпіонів ж починається рік навчання і самовдосконалення, а от працювати варто поменше, адже ваші зусилля все одно гідно ніхто не оцінить. Що ж стосується Стрільців, їх чекає рік занурення в себе, планування і самоаналізу. І не намагайтеся згадувати про старі ідеї – нічим хорошим це не закінчиться.

Козерогів чекає успіх у справах, але тільки якщо вони будуть досить наполегливими і впевненими в собі. А ось Водоліям, щоб хоч щось отримати за свої труди, доведеться чимало постаратися. Їх чекають конфлікти на робочому місці, або навіть спуск по кар’єрних сходах, але смуга невдач триватиме недовго – наприкінці року доля повернеться до вас обличчям і ви здивуєтеся, наскільки вона вас любить! Рибам ж у наступному році протипоказані фінансові операції, кредитування, а також будь-які серйозні рішення – візьміть паузу і кілька разів подумайте, перш ніж щось розпочати.

В цілому ж астрологи наполягають, що 2020-ий буде досить складним роком для всіх знаків Зодіаку, але, Терезам, Левам і Водоліям, все ж, везти в справах буде трішечки більше, ніж іншим.

Кого чекає удача в міжособистісних відносинах

Овнам ні в якому разі не можна наполягати на своїй думці – спробуйте себе не в ролі лідера, а веденого, як би для вас незвично і неприємно це не було. Крім нового досвіду отримаєте масу преференцій, про які й не мріяли. Настійно рекомендуюємо Тельцям самим ретельним чином придивитися до тих, хто напрошується до них у друзі або партнери – для вас шанс обману в цьому разі на даний момент максимальний!

Близнюкам радимо забути про своє красномовство, інакше ви зможете знайти більше ворогів, ніж прихильників. До того ж слухати і чути вас будуть значно менше, ніж зазвичай. Ракам ж рекомендуємо оголосити рік чесності перед собою і оточуючими, розкрити всі нариви секретів і жити далі з чистою совістю.

Гарні відносини між людьми

У Левів у відносинах з іншими людьми все буде, як завжди, хіба що вам радять двічі думати, перш ніж що-небудь говорити або робити. В іншому випадку можна втратити навіть самих самовідданих соратників. Дівам, зірки настійно радять тримати свою запальність і критицизм у вузді, інакше все сказане може обернутися проти вас. Пам’ятайте, що якщо не будете враховувати особливості аудиторії, вас не можуть не тільки почути, але й неправильно зрозуміти.

У Терезів ж настає час ностальгії і спогадів, захочеться реанімувати старі контакти, а нові захоплення принесуть з собою зміну кола спілкування. Скорпіону, щоб вижити в 2020 році, доведеться покликати на допомогу все своє лукавство і вміння лестити людям. Ви повинні бути підкреслено добрі і безкорисливі, і тільки так ви зможете переконати оточуючих у тому, що праві.

Для Стрільців ж настає час егоїзму і відпочинку від людей – незважаючи на те, що оточення та обставини вимагатимуть від вас піти на відчайдушний ризик, робити цього не можна ні в якому разі. Козерогів чекає конфліктний і непростий рік, і якщо вони не будуть йти на поступки, розгублять всіх друзів і партнерів. Водоліям зірки обіцяють рік здивувань: ті, хто до вас ставилися добре раптом стануть недругами, а старі недоброзичливці, навпаки, запишуться в добрі друзі. Рибам астрологи радять частіше вибачатися і не конфліктувати, бути максимально терплячими і побільше проводити часу зі своїми близькими.

Ось такий ось рік чекає всіх знаків Зодіаку. Для когось він буде більш вдалим, для когось – менш. Проте варто пам’ятати, що це – всього лише життя у всьому його різноманітті, що без падінь не буває і злетів, а без втрат ми не в змозі оцінити придбання.

Нам же залишається побажати всім нашим читачам отримувати весь той максимум везіння, який для них підготувала доля і пам’ятати, що вона, як би там не було, у ваших руках!Create AccountLog In Your Account