Якими будуть тарифи на електроенергію в 2016 році (для населення)

Як всі ми знаємо починаючи з 1-го квітня 2015 р. в Україні почався дворічний період поетапного підвищення тарифів на енергію електричну для населення. Передбачається, що за цей час, а саме до березня 2017 р. світло подорожчає в цілих 3,5 рази. Це рішення було прийнято Нацкомісією, що здійснює держ.регулювання у сферах комунальних послуг та енергетики. Безпосередньо у цій статті, ми з’ясуємо якими очікуються тарифи на електроенергію в 2016 році для населення.

Останній раз ціни на електроенергію, для різних категорій споживачів, переглядалися в 2014 р. і тоді її вартість зросла на 10-40%, в залежності від розмірів споживання. Тоді максимальне зростання тарифів на 40% було встановлено для тих споживачів, які споживали більш ніж 800 кВт/год за місяць.

Нижче ми розмістили таблицю, в якій Ви знайдете тарифи для населення на електроенергію в 2016 році, які будуть дійсні в період з 1 березня по 31 серпня наступного 2016 року.

Зазначимо, що тарифи будуть зростати кожні півроку у 5 етапів, при цьому, власники так званих двозонних лічильників платитимуть за електроенергію менше, так як вночі, як відомо, електрика коштує наполовину дешевше.

Також дивіться: календар на 2016 рік українською мовою.Create AccountLog In Your Account