Якого кольору буде Криса (Щур) у 2020 році?

Перед кожним Новим роком хочеться дізнатися більше про його символ: люди бажають йому сподобатися і заручитися його підтримкою. Рік Щура (Криси) 2020 не стане винятком. Багатьох цікавить, якого кольору буде тварина і які настануть зміни. Тому варто заздалегідь продумати святковий стіл, вбрання та прикраси для дому.

Трохи про символ 2020 року

У 2020 році в свої права вступить Металевий Щур (Пацюк або Криса). Тварина віддає перевагу білому кольору, улюблений період – осінь.

Якого кольору буде Криса (Щур) - символ 2020 року
У Стародавньому Китаї є ієрогліф, що означає меч, каміння, сокиру і сталь. Метал – «янь» відноситься до чоловічого початку і символізує тиранію, безсердечність, безжалісність. В зодіаку твердість металу врівноважує спокійний і мудрий Щур.

Покровитель року вступить у свої володіння 25 січня 2020 року, а закінчить правити 11 лютого 2021 року.

Характеристика Криси (Щура)

Варто заздалегідь дізнатися, який рік Щура буде в 2020 році і якого кольору, щоби правильно вибирати собі святкове вбрання. Від цього залежить успіх у майбутньому. Щоб заручитися підтримкою покровителя, необхідно дізнатися про його уподобання.

Східний календар складається з 12 гілок, саме гризун відкриває цикл. Таке право він отримав заслужено. Згідно з легендою, маленький звір до верховного божества дістався на спині Бика. Захопившись такою сміливістю та винахідливістю, Бог довірив Щуру очолювати 12-річний цикл.

На новий символ впливають 2 фактори: стихія і колір. На китайській мові наступаючий рік називається «дженг-цзи», він позначається двома ієрогліфами. Один з них позначає гризуна, інший – метал. Тому новим покровителем року стане Металевий Щур (Криса). Саме він впливатиме на найближчі 366 днів нашого життя.

Гризун чоловічої статі. Основні його якості: наполегливість, активність, цілеспрямованість. Основна стихія, яка впливає на тварину – це вода. У китайців вона символізує мудрість, інтелект, схильність до мислення. Діти, народжені в цей час, будуть дуже розумними.

Улюблена пора року Щура – це осінь. Саме в цей сезон спостерігається велика кількість зерна і плодів. Тому в 2020 році має зійти раніше посіяне насіння і втілитися в життя розпочаті проекти.

Чого чекати в рік Щура

До настання 2020 року часу залишається все менше і менше. Яким буде рік Щура і якого він буде кольору, необхідно дізнатися заздалегідь. Це допоможе заручитися підтримкою покровителя і отримати від своєї діяльності позитивний результат.

Яким же буде новий період і чого чекати? Нумерологи стверджують, що комбінація цифр принесе багато доленосних подій, але далеко не всі вони виявляться радісними. Астрологи кажуть, що період буде непередбачуваним, особливо початок року. В цей час доведеться добре постаратися, щоб заручитися підтримкою нового символу.

Наступний рік пройде в романтичній обстановці. Багато молодих пар відзначать весіллля в 2020 році. Основні труднощі випадуть на зиму. Навесні ж багато людей зважаться на зміни, вдасться змінити роботу і місце проживання. Літо пройде в спокійній обстановці. У цей період бажано взяти відпустку і забути про всі проблеми. Восени необхідно завершити розпочаті справи.

Характер людей, народжених у рік Криси

Гризун – розумна тварина, що володіє розвиненим інтелектом. Люди, народжені в рік Криси (Щура або Пацюка), емоційні і допитливі. Вони хоч і здаються незручними, але здатні зачаровувати людей з першого погляду. Представники цього знака притягують до себе увагу публіки.

Симпатичний звірок нагородив таких людей лідерськими якостями. Вони відрізняються твердим характером, працездатністю, цілеспрямованістю. Чим більше на шляху людини виникне труднощів, тим впевненіше вона буде йти до досягнення своїх цілей.

Жінки-Щури

Жінки, народжені в рік гризуна, чарівні, розумні, хитрі. Вони здатні проявляти кмітливість і знаходити вихід з будь-якої ситуації. Завдяки хорошій пам’яті жінки легко навчаються. Вони люблять подорожувати і дізнаватися щось нове. Хоча часто бувають вередливі і непередбачувані.

Чоловіки-Щури

Чоловіки, народжені під заступництвом гризуна, досягають поставлених цілей. Завдяки лідерським якостям вони швидко приймають рішення і здатні вирішувати будь-які проблеми.

Представники цього знака не переносять бездіяльності. Якщо їм нема чим зайнятися, то впадають в депресію. Такі чоловіки відчувають лестощі і точно знають, коли їх хочуть обдурити.

Вже зараз відомо, рік якої Криси буде в 2020 році і який колір стане основним. Модниці можуть приміряти вбрання в білих та сріблястих кольорах. Саме металік буде популярний. Не варто боятися змін: майбутній рік принесе багато радісних подій і цікавих моментів. Вдасться закінчити розпочаті справи і досягти успіху в нових проектах.Create AccountLog In Your Account