Якою буде зима 2016-2017 року в Україні. Прогнози синоптиків

Незважаючи, на те, що на момент написання даної статті, за вікном – тільки кінець літа, багатьох із Вас вже зараз хвилює питання про те, якою буде зима 2016-2017 в Україні, а також які існують прогнози синоптиків щодо погоди взимку. Відразу зазначимо, що на такий довгостроковий період часу, мало хто, зможе точно спрогнозувати погоду. Але все-таки, деяку інформацію стосовно того, яка буде зима 2017 року, нам вдалося знайти…

Відповідно до прогнозів, деяких народних синоптиків, зима 2016-2017 в Україні, особливих сюрпризів не принесе, так як за температурним режимом і за кількістю опадів буде дуже схожою на попередні зими.

– Грудень в Україні очікується малосніжним, але при цьому морозним. Температура повітря в окремі дні та в окремих областях, може короткочасно опуститися до 10 – 12 градусів нижче нуля, але варто відзначити, що такі похолодання не будуть затяжними.

– Що стосується січня, то цей місяць буде більш холодним ніж перший місяць зими, особливо морози посиляться після Хрещення (19.01). А ось опадів у січні 2017 року, очікується менше норми.

– Традиційно лютий в Україні, стане самим холодним місяцем року, причому суттєве зниження температури варто очікувати з другої декади лютого, при цьому, поступово до кінця 3-ї декади, температурний режим підніметься до нульових позначок.

Наприкінці, хотілося б сказати про те, що наведений вище прогноз погоди на зиму 2017 року для України є попереднім, а ось більш точні прогнози, щодо того, якою буде зима 2017 року, з’являться тільки в другій половині листопада.

Сподіваємося, що допомогли Вам дізнатися, про те, якою очікується зима в Україні в 2016-2017 р.Create AccountLog In Your Account