Захисний амулет по знаку зодіаку на 2020 рік

Дізнайтеся, який амулет в 2020 році зможе захистити вас від проблем і невдач в залежності від вашого знаку зодіаку.

Овен – Ключ

Ключ – амулет 2020 року, який захистить кожного, чиїм знаком зодіаку є Овен. Носіть ключ в гаманці або у вигляді прикраси, використовуючи, наприклад, кулон. Альтернативний варіант – ключики, вишиті на шарфах або блузках.

Телець – Число 7

Телець і удача в його життя тісно пов’язані з магією нумерології. У рік Криси (Пацюка) захистіть себе числом 7. Придбайте цю цифру у вигляді ювелірного срібного виробу, наприклад, підвіски або елемента браслета. Для поліпшення потоку грошей відкладіть 7 окремих монеток, зберігайте їх в гаманці весь 2020 рік.

Близнюки – Гральні кості

Гральні кістки – популярний символ удачі, який у цьому році стане максимально актуальним, потужним амулетом для всіх, хто народився під сузір’ям Близнюків. Парочку невеликих кісток обов’язково розташуйте в офісі, щоб уникнути кар’єрних проблем, які можуть бути в 2020-му.

Талісмани та амулети по знакам зодіаку в 2020 році

Рак – Божа корівка

Зв’язок між Раком і природою не можна недооцінювати. Враховуючи це, не дивно, що їх талісман – божа корівка. Придбайте будь-яку дрібничку в цьому вигляді, носіть її з собою з 1 березня 2020 р., щоб зустріти початок весни на позитивній ноті, заручившись підтримкою Леді Удачі. Продовжуйте використовувати амулет до кінця року.

Лев – Блискучі кристали

Левам краще озброїтися підвісками з дорогоцінними каменями, на зразок алмазу, або кристалами. Зупиніться на білих, прозорих і сяючих на сонці. Хороший варіант – цирконій, мерехтіння якого захистить всіх підопічних вогняного знаку.

Діва – Котяче око

Кращий амулет 2020 року для Діви – котяче око, здатний уберегти її від негативного впливу поганої енергетики, від всіх неприємностей, які можуть зруйнувати її грандіозні плани. Використовуйте його як кулон, який би ви могли носити кожен день.

Терези – Трикутник

Будь-яка річ у формі трикутника стане для Терезів потужним захистом від руйнівного почуття ревнощів, заздрості, від всіх бід. У 2020-му цей амулет може стати магнітом для успіху в особистому житті, а також магічним елементом, що дозволяє досягти внутрішньої рівноваги.

Скорпіон – Підкова

Підкова, переважно золота, в будь-якому розмірі від маленької до великої, стане надійним захистом для Скорпіона. Використовуйте цей амулет кожен раз, коли ви стикаєтеся з труднощами на роботі, в бізнесі, в інших справах, пов’язаних з грошима.

Стрілець – Якір

Стрільці, як любителі подорожей, повинні захиститися символом пригод, символом моряків. З таким амулетом у 2020 році представникам цього знаку зодіаку не загрожує небезпека в дорозі, в яку вони постійно рвуться. Що ще важливіше, якір зробить їх життя більш збалансованим.

Козеріг – Чотирилиста конюшина

У природі відшукати чотирилисту конюшину – велика удача. Знайти таку нелегко, але Козерогам доведеться це зробити. Але вистачить звичайного виробу у вигляді популярного символу удачі. Носіть його весь рік, тоді проблеми у фінансовій і професійній сферах обійдуть вас стороною.

Водолій – Серце

Чоловікам і жінкам у 2020-му потрібно носити маленьке сердечко на годиннику, браслеті або в гаманці. Підвіска в такому вигляді стане вашим надійним джерелом позитивної енергетики, якою ви можете підживлюватися кожен раз, коли доля вимагає від вас рішучості.

Риби – Ловець снів

Ловці снів нагадують павутину, в якій заплутались пір’я і різні кристали-талісмани. Цей амулет активно використовували індіанці, корінне населення Північної Америки. За переказами, ловці снів затримують погані сновидіння, а хорошим дозволяють ковзати вздовж звисаючого вниз пір’я прямо до свідомості людини. Рибам в 2020 році потрібно відсіювати хороші і погані сни як ніколи раніше.Create AccountLog In Your Account