Жінка Тигр: характеристика року народження

Жінки, народжені в рік Тигра, характеризуються чарівністю і сексуальністю, вони зухвалі і заповзятливі, хоробрі і імпульсивні. Їх відрізняє прагнення до незалежності і тотального контролю. Все, за що беруться представниці цього знака, вони намагаються довести до кінця, вкладаючи в справу весь свій ентузіазм і емоції.

Роки народження по знаку Тигра

За китайським гороскопом, існує дванадцяти річний цикл, кожен рік якого проходить під заступництвом якоїсь тварини. Люди, народжені в певному році, отримують вроджені якості, які впливають на їх долю. Слід пам’ятати, що новий рік за східним календарем настає не 1 січня, а вважається за місячним календарем, кожен місяць якого починається з молодика. 

Цікаво! 2022 рік Тигра: повна характеристика

Рік Тигра розпочнеться 1 лютого 2022 року і закінчиться 21 січня 2023 року. Люди, що народилися в цей період, все життя будуть під заступництвом цього смугастого хижака. Також слід зазначити, що важливо знати не тільки знак року, але і тип покровителя. Так, 2022 роком Водяного Тигра.

Також рік Тигра:

1950 (17.02-05.02) – Золотий (Металевий);

1962 (05.02-24.01) – Водяний;

1974 (23.01-10.02) – Дерев’яний;

1986 (09.02-28.01) – Вогненний;

Тисячі дев’ятсот дев’яносто вісім (28.01-15.02) – Земляний;

2010 року (14.02-02.02) – Золотий;

2 022 (01.02-21.01) – Водяний.

Стихія, яка визначає той чи інший рік, впливає на характеристику особистості представниці знака:

  • Вода трохи пом’якшує напористість смугастого хижака. Загострює почуття власної гідності і підвищує здатність до навчання.
  • Метал додає жінці романтизму і захопленості.
  • Земля наділяє заповзятливими якостями і здатністю тверезо дивитися на речі.
  • Вогонь робить Тигра більш оптимістичним і незалежним.
  • Дерево загострює здатність співпереживати, робить особистість більш розважливою і відкритою.

Жінка Тигр: сім’я і любов

У рік Тигра на світло часто з’являються дуже красиві і привабливі жінки, здатні зачарувати практично будь-якого представника протилежної статі. Астрологи описують жінок цього знака як людей дуже спонтанних і романтичних.

Сім’я для Тигриці дуже важлива, проте ніколи не займе головне місце в житті. Роль домогосподарки не для неї. Для повного щастя і гармонії жінці потрібна діяльність поза домом, де вона може реалізувати свій потенціал і отримати незалежність.

Завдяки власному прагненню до незалежності, часто представниці знака сприймають чоловіка, як рівноправного партнера або як видобуток, але ні в якому разі не як господаря. 

У жінки-Тигра складаються хороші стосунки з дітьми та іншими членами сім’ї. Вона уважна і турботлива мама. При вихованні вона дає своїм дітям простір і приймає їх такими, якими вони є. Її діти виростають чудовими людьми, впевненими у власних силах.

Представниці знака – відмінні господині. Але тихе сімейне життя їй може швидко набриднути. У цьому випадку від хранительки домашнього вогнища можна очікувати всього, що завгодно – від яскравих раптових емоцій до глибоких депресивних станів.

Любов і відносини

Завести міцні відносини з представницями знака досить складно, ще складніше зберегти її прихильність. Однак якщо чоловікові вдалося це зробити – він справжній щасливчик. Тигри вміють любити і відплатять своєму обранцеві щирими почуттями і небувалою пристрастю.

Представниці знака не прощають чоловікові посередності. Їх залучають талановиті і яскраві особистості. При цьому обранцю доведеться взяти на себе частину домашніх обов’язків, звільнивши Тигриці час побудова кар’єри.

Цікаво! Модні сукні на новий 2022 рік Тигра

Щоб гарантовано завоювати прихильність представниці знака, чоловік повинен запропонувати їй розкіш і пригоди.

Нерідко жінки цього знака виходять заміж кілька разів, але тільки тому, що намагаються знайти більш гідного партнера. Якщо такий чоловік не попадається, Тигри можуть і зовсім залишитися одні.

Характеризуючи сумісність жінки-Тигра з іншими знаками в області любовних відносин, астрологи стверджують, що найбільш гармонійні і порівняно спокійні відносини можуть скластися лише з такими ж «твердими» знаками. Тому найкращим вибором для жінки-Тигра будуть чоловіки, народжені в рік Коня, Собаки і Дракона.

Коні – проникливі, добрі і розумні, вони не стануть змагатися за першість жінки-Тигра в стосунках. Так само чинитимуть і Собаки, вони прекрасно почуваються, граючи роль другого плану. Розважливий і впевнений в собі Дракон в тандемі з Тигром зможе досягти небувалих висот.

Народжені під знаком Пацюка і Тигра менше підходять для спільного життя смугастим хижачка. Найскладніші відносини будуть з Биком і Змією.

Жінка Тигр: кар’єра

Типові Тигри люблять працювати. Вони відрізняються працьовитістю і старанністю. Тому, якщо ви поставите таку жінку завдання, то робота буде виконана в строк з максимальною ефективністю.

Нерідко кар’єрне зростання для Тигра стає важливіше наведення затишку вдома. Найбільше задоволення приносять досягнення на професійній ниві.

При цьому Тигриця здатна доїтися успіху практично в будь-якій справі. Вона любить ставити перед собою нові цілі і будь-що-будь, досягати їх. Її надзвичайно приваблює чоловічий діловий світ, а працювати вона може набагато старанніше колег-чоловіків.

Ще одна особливість жінок цього знака – вони не здатні підкорятися, тому не соромляться виявляти невдоволення навіть в сторону начальства.

На роботі представниці знака вражають кількістю цікавих ідей. Вони ніколи не зупиняються на досягнутому. При цьому здатні працювати на декількох роботах одночасно і вести пару-трійку проектів. Та й пані Удача благоволить їм у всіх починаннях.

Якщо ж з якоїсь причини Тигра наздожене провал, вона дуже засмутитися, стане дратівливою і вкрай схвильованої.   

Навіть коли панночка-Тигр не на роботі, вона все одно думає про справу, робить уявні замітки, які неодмінно знадобляться їй у майбутньому.

Нерідко жінок, народжених в рік Тигра, характеризує чоловіча хватка і гіпнотичний чарівність, тому представниці знака зодіаку Тигр нерідко займають керівні посади у великих компаніях.

Незважаючи на відмінні організаторські здібності, представниці знака не завжди можуть найкращим чином реалізувати свої ідеї. Тому для досягнення успіху їм потрібна людина або колектив, який допоміг би довести справу до кінця.

Професії, які підходять Тигру

Жінки, народжені під знаком Тигра, наділені лідерськими якостями, рішучістю і цілеспрямованістю. Саме ці характеристики дозволяють Тигрицям стати прекрасними ораторами і керівниками. Представники знаку нерідко стають політиками і бізнесменами, які не боятися конкуренції і завжди готові боротися для досягнення поставленого завдання. Для досягнення цілей такі жінки готові ризикувати, йти на авантюри.

Сміливість, наполегливість, уважність і проникливість дозволяють не помилятися у своїх судженнях і домогтися керівних посад.

Астрологи обіцяють успіх смугастим хижачка в науковій, спортивній та творчої діяльності.

Тяга до нових знань в поєднанні з сильним характером, допоможуть Тигрицям проявити себе в якості талановитого педагога. Незважаючи на вимогливість і трохи поблажливе ставлення до своїх учнів і підлеглим, представниці знака вміють надихнути інших на досягнення цілей.

Гороскоп для жінки Тигра на 2022 рік

Для жінок-Тигрів 2022 рік одним з найбільш вдалих. Адже цей час пройде під управлінням її покровителя. Рік здивує чималою кількістю приємних сюрпризів. Однак не варто розслаблятися. Адже можливі невеликі вибоїни і купини на шляху до успіху.

Цікаво! Манікюр на новий рік 2022: колір і дизайн

Втім, все, що намітять у 2022 році Тигриці, неодмінно вийде і буде оцінено на найвищому рівні.

Представниці знака будуть сяяти, як на професійній ниві, так і в особистому житті. Єдине з чим слід бути обережною, так це здоров’я. Особливу увагу потрібно приділити правильному харчуванню та збалансованої фізичному навантаженні. Дотримуйтеся режиму відпочинку і роботи, і все буде на висоті!

Тепер ви знаєте, що по своїй характеристиці, жінка, народжена в рік Тигра, має багатогранний характер. Вона здатна любити, дивувати і домагатися задуманого. Смугаста хижачка – чудова господиня, любляча дружина і турботлива мати, при цьому на роботі їй немає рівних.Create AccountLog In Your Account