Фарбування волосся за місячним календарем в травні 2021 року

Фарбування волосся підкреслює красу, стиль і додає впевненості. А якщо фарбування або стрижка будуть зроблені в сприятливі дні, то локони будуть не тільки красивими, але і сильними. Варто орієнтуватися за місячним календарем. Дізнайтеся, коли краще відвідати перукаря в травні 2021 року.

Коли краще фарбувати волосся в травні 2021 року

За місячним календарем, травень починається зі сприятливої дати для фарбування волосся, але тільки для оновлення кольору або для того, щоб зафарбувати сивину. Кардинальних змін консервативний знак зодіаку Козеріг, який впливає на спадаючий Місяць, не потерпить. Це негативно позначиться на ділових якостях, навколишні можуть неправильно вас зрозуміти, що зіпсує з ними відносини на тривалий час.

3 травня не заборонено фарбувати волосся, але краще в цей день використовувати нешкідливі засоби натуральних відтінків, а ось вигадливих яскравих кольорів краще уникати. Це дозволить примножити матеріальний добробут.

Ще одна сприятлива дата за місячним календарем для фарбування волосся на травень 2021 – 4 травня. У цей день можна все: перефарбуватися в блондинку або брюнетку, зробити фіолетові або рожеві локони, спробувати щось нове і неординарне. Вся справа у Водолії, який обожнює експерименти і сприяє настрою на пошуки щастя.

Пофарбувати волосся в темний тон можна 5 травня, таке фарбування справить гарне враження на колег по роботі і начальство. А ось освітлювати локони в цей день небажано, це буде мати зворотний результат.

Для фарбування в натуральний колір підходить 7 травня, така процедура посприяє новим знайомствам, дозволить з великим успіхом проводити переговори, підвищить комунікабельність.

Коли Місяць знаходиться під впливом Овна, варто утриматися від освітлення і завивки волосся, а також від забарвлення брів і вій.

Перефарбувати волосся в абсолютно новий колір, а також отримати прилив енергії, зміцнити здоров’я і підвищити добробут можна 8 травня. Це вдалий день, і немає ніяких причин скасовувати кардинальну зміну іміджу.

Один з найбільш сприятливих днів для фарбування волосся – 12 травня, коли Місяць знаходиться в Близнюках. Можна поекспериментувати і з зачіскою, а ось для фарбування краще вибирати натуральні кольори, це допоможе збільшити добробут.

Можна сміливо відвідувати салон краси і з 13 по 15 травня. У ці дні фарбування посприяє професійному зростанню, допоможе домогтися фінансової стабільності і налагодити нові контакти.

Коли Місяць у Близнюках, можна проводити різні маніпуляції з волоссям. Після стрижки локони будуть рости набагато швидше.

Привернути до себе увагу чоловічої статі можна, якщо пофарбувати волосся 17 травня, тільки бажано використовувати фарби натуральних кольорів. А ось якщо перефарбуватися в світлий відтінок 19 травня, то можна зменшити кількість негативу і направити енергетику в потрібне русло. Повністю змінити імідж вийде 20 травня, коли Місяць буде в Діві.

Всі види фарбування і навіть використання нових кольорів допустимі 21 травня, а ось зміна кольору волосся 22 травня допоможе вирішити особисті проблеми і залучити гроші.

Коли Місяць у Терезах, все нове тільки вітається, тому можна сміливо експериментувати з волоссям. 

З 23 по 29 травня – сприятливий період для фарбування волосся, а також можливість з успіхом закінчити розпочаті справи, уникнути невдач і відігнати неприємності, нормалізувати відносини з оточуючими і стабілізувати внутрішню енергію.

Для фарбування в темний колір найкраще підходить 24, 25 і 26 травня. Світлі і сонячні тони – 27 травня, нерівномірний колір – 28 травня.

Останній день весняного місяця 31 травня також сприятливий для тих, хто вирішив пофарбувати волосся. Краще проводити освітлення, так можна добитися взаєморозуміння з покровителями і партнерами. Світлий відтінок стане справжнім «магнітом» для відкритих, чесних і хороших людей.

 

Місяць
2021 року

Кращі
дні
постригтися для
посилення
росту волосся

Кращі
дні
постригтися для
уповільнення росту волосся

Кращі
дні
для
фарбування волосся

Найгірші дні для стрижки

Найгірші дні для фарбування

Травень

14, 18, 19, 21, 22, 23

2, (3, 4, 30 – тільки екстравагантні), 28, 29

1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31

1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 24, 25, 26, 27, 31

6, 9, 10, 11,16,18, 30 

Несприятливі дні

У травні за місячним календарем також є дні, в які не варто проводити фарбування:

  • 6 травня – фарбування волосся варто відкласти, навіть якщо воно необхідне, інакше конфліктних ситуацій уникнути не вдасться;
  • 9 травня – невдалий день для зміни іміджу, при необхідності можна тільки провести тонування окремих пасом з використанням натуральних барвників;
  • 10 і 11 травня – фарбування в ці дні може спричинити за собою проблеми в фінансовому плані, а ось миття волосся з настоями з ароматних трав надасть на локони сприятливу дію;
  • 16 травня – в цей день не варто нічого міняти в своїй зовнішності, це погано позначиться на стосунках з оточуючими;
  • 18 травня – фарбування в цей день підірве авторитет, не варто ризикувати, адже на кону – репутація;
  • 30 травня – не найкращий день для експериментів, фарбування залучить тільки негатив, конфлікти з начальством і підрив можливостей просування по кар’єрних сходах.

Коли Місяць проходить через Водолія, всі експерименти з волоссям варто відкласти на більш сприятливий день, їм можна завдати серйозної шкоди.

Місячний календар на травень 2021 року допоможе вибрати сприятливий день для фарбування волосся, а також дозволить поліпшити здоров’я, фінансовий добробут і посприяє кар’єрному росту.Create AccountLog In Your Account