2020 рік якої тварини за гороскопом

Відомості, які  отримують люди зі східного гороскопу, часто допомагають людям знайти «спільну мову», згуртувати колективи, правильно вибрати лідерів. У цьому немає нічого дивного, адже в ньому закладена мудрість самого Будди. Цікаво, 2020 рік якої тварини вплив отримає?

Тварина покровитель 2020 року

За легендою, закликавши до себе всіх тварин, він побачив тільки дванадцять з них, які зуміли подолати перешкоди у вигляді глибокої холодної річки. За свої старання вони отримали подарунки – знаки зодіаку в місячному циклі. А кожен рік був названий на честь одного з них.

На тварин було «покладено обов’язок» передавати людям, народженим в певні роки, знакові характеристики. Знати їх корисно кожному, оскільки тільки добре пізнавши себе, можна шукати своє місце в житті.

Зміна знака зодіаку відбувається щороку, починаючи з певної дати січня або лютого (можливий проміжок з 21 січня до 20 лютого).

2020 рік буде називатися роком Щура (Пацюка) – тварини з особливим характером, особистими якостями.

Народження кількох осіб в один рік не означає, що всі вони отримали стандартний набір рис характеру. Швидше, їм дано схожі потенційні можливості, які кожен зможе реалізувати по-своєму.

Характеристика року

На 2020 рік буде впливати металевий білий Щур. Його стихія (метал) забезпечила тварину амбітністю, яскраво вираженою активністю. У той же час він цілеспрямований, рішучий, впевнено прямує до власної інтуїції, веде за собою інших. Щур не шукає легких шляхів для досягнення найвищого результату. Оточуючим з твариною легко, хоч і не спокійно. Адже головне для Пацюка – власний інтерес.

Такі характеристики очікуваного знака зодіаку дозволяють спрогнозувати основні особливості майбутнього тимчасового інтервалу – 2020 року. Його не можна буде назвати простим. Тварина, покрита «металевої» бронею, не стане відступати. Вона готова до цього результативному бою, при цьому виявляючи холодний розважливий розум, а також потураючи своїм амбіціям.

З іншого боку, білий колір шерсті тварини – символ чистоти, бездоганності. Знак — хороший період для початку усіляких справ. Він не дратує, не провокує конфліктів. Це чіткий, непохитний інтелект. В ціні у тварини будуть ті, хто старанний і акуратний у справах, не панікує через дрібниці, не розбурхує оточуючих.

Якості людей, що народилися в рік Щура

Той, хто з’явився на світ у році Пацюка (у тому числі народиться в 2020 році), володіє цілеспрямованістю і природною чарівністю. Йому (їй) нічого не варто зачарувати співрозмовника і увійти до нього повну довіру. Підкуповують дружелюбність, комунікабельність, зовнішній позитив. Однак, оточуючи себе численними друзями, щур ніколи не поставить їх інтереси вище власних.

Люди народжені в 2020 рік Щура (Пацюка)

Перебуваючи постійно в центрі уваги, випромінюючи навколо легку невимушену енергію, «щур» не втрачає холодного розважливого ходу своїх думок. Користуючись повагою колег, завжди непомітно поставить свої інтереси на перше місце.

До цінних якостей знака такої тварини можна віднести не тільки енергійність, наполегливість у справах. «Щур» ніколи не перекладе відповідальність на когось. Якщо вона береться за справу, зробить все якісно, в термін. За це має довіру колег, а також багато охочих стати його друзями.

Тварина не байдуже до свого майбутнього. Не відноситься до особистостей, які віддають перевагу жити сьогоднішнім днем. Звідси з’являється схильність до накопичення, чіткого планування дій.

Найбільш бажаними партнерами для знака такої тварини у житті будуть люди, народжені під Знаком Кролика, Змії, Мавпи. Рівні стосунки будуть з Тигром, Конем, Півнем. Труднощі можуть виникнути з Биком, Козою, хоча при бажанні Щур завжди зможе пристосуватися.

Як правильно зустрічати рік 2020

Знаючи, вплив якої тварини за східним гороскопом буде на 2020 рік, розумно організувати його зустріч саме за відповідними правилами. Білий Щур любить галасливу компанію, широкі гуляння. Адже не дарма на сході він символізує матеріальне благополуччя, лідерство. Тому компанія друзів і колег – кращий варіант її привітання.

В одязі варто дотримуватися білих тонів, можна з елементами металу. Вітаються срібні прикраси, сумки, взуття з металевими пряжками, блискучі сріблом аксесуари.

Домащній пацюк на руці у жінки

На столі – сервізи з білого фарфору, столове срібло. Можна, не соромлячись, дістати все краще і святкове: біла скатертина, елегантні елементи дизайну, стрічки на стільцях, сріблясті новорічні прикраси.

Нехай не здасться дивним присутність на столі зернових страв, салатів з насінням, сирих овочів. Щурові необхідна така їжа, щоб підтримувати гостроту своїх зубів. Любить він солодощі, особливо халву.

Що приносить удачу народженим в рік Щура

Згідно гороскопів східних астрологів особливо вдалими для людей, народжених у рік щура, стають:

  • 13 і 4 числа так званого місячного цикла (відраховується він одного молодика до наступного);
  • цифри 2 і 3, а також складні варіанти, в яких вони є (наприклад, 13, 23, 43);
  • кольорові гами в межах синього, золотого, зеленого відтінків;
  • букети квітів з лілій, африканських фіалок;
  • західні напрямки для подорожей;
  • другий, п’ятий, дев’ятий місяці.

Здоров’я Щурів (Пацюків)

2020 рік згідно з китайським календарем пройде під заступництвом білого пацюка. Людей, народжених в цей та аналогічні періоди, природа наділяє хорошим здоров’ям, спокійною вдачею. Вони рідко схильні до серйозних захворювань, грамотно зміцнюють свій імунітет.

Щур – розсудлива тварина. Тому народжені під цим знаком готові дотримуватися правил здорового харчування, уникаючи шкідливих звичок. Їм нічого не варто налаштувати потрібний режим, дотримуватися рекомендований раціон.

Велике значення активної життєвої позиції, емоційної свободи. Тварина не любить застою, туги.Create AccountLog In Your Account