2022 рік якої тварини за східним календарем | чий рік, китайський гороскоп

В очікуванні майбутнього 2022 року пропонуємо дізнатися, чий це буде рік, під знаком якої тварини за східним календарем нам належить прожити наступні 12 місяців, і що пророкує різним знакам китайський гороскоп.

Важливо! За східним гороскопом покровителем 2022 року буде Чорний водяний Тигр. Згідно з місячним календарем в Китаї Новий Рік і прихід нового покровителя святкуватимуть 1 лютого 2022 року.

Східний гороскоп по роках

Багато хто знає, як працює зодіакальний гороскоп, прив’язаний до місяця народження людини, але не менш значущим у визначенні Майбутніх подій і можливостей може бути також гороскоп, складений з урахуванням року народження і особливостей тотемного тварини.Спробуємо відповісти на питання, яким буде наступний 2022 рік (якої тварини) і що вони принесе представникам інших знаків і стихій.

Всього в східному гороскопі 12 тотемів, серед яких 6 – це тварини, завжди жили поруч з людьми (собака, кінь, бик, коза, свиня і Півень), і ще 6 – прийшли зі східної культури і стародавньої міфології (дракон, тигр, Змія, Щур, кролик і Мавпа).

При складанні гороскопу важливо знати не тільки, рік якої тварини настане в 2022 році, а й колір майбутнього покровителя, його стихію. Циклічність приходу Тигра в якості тотемного тваринного східного календаря-раз в 12 років, але поєднання чорний водяний Тигр трапляється 1 раз в 60 років. Так минулого разу цей покровитель приходив до нас в далекому 1962 році, а наступного разу загляне тільки в 2082 році.

Важливо! За східним календарем дата приходу Нового року не фіксована і залежить від фаз місяця, що призводить до зсувів свята в діапазоні від 21 січня до 21 лютого.

Характер Тигра

Тигр (ознака – хоробрість) відноситься до представників енергії ЯН, а його парне тотемне тварина – Кролик (ознака – обережність). На Сході вірять, що для гармонії вкрай важлива врівноваженість інь і ЯН.

Китайська мудрість говорить: “хоробрість без обережності веде до нерозсудливості, а обережність без хоробрості – до боягузтва!»

Цікавий факт – у всіх представників Інь парна кількість пальців на лапах, а у представників ЯН – непарна. І тільки Щур є винятком з правила, так як має по 4 пальці на передніх лапках і по 5 – на задніх.

Люди, народжені під знаком цього тотема, мають такі переваги, як:

 • відкритість;
 • гострий розум;
 • розвинене логічне мислення;
 • врівноваженість, вміння контролювати емоції;
 • ясність думки;
 • сміливість;
 • щирість;
 • тяга до творчості і взагалі до всього нового, незвіданого.

Для тигрів інших стихій характерні впертість і безрозсудність, егоїстичність і навіть агресивність. Але вода діє пом’якшувально на характер представників даного знака, що робить їх відмінними друзями і партнерами, але може стати і джерелом небажаних якостей, таких як: занижена самооцінка, незібраність і розгубленість в складних ситуаціях, зайва чутливість.

Звичайно, плануючи народження малюка в році прийдешньому, мало хто замислюється, рік якої тварини за китайським гороскопом прийде до нас в 2022. Проте, знаючи, тотем якого покровителя передасться дитині, батьки зможуть правильно побудувати стратегію виховання, враховуючи вроджені таланти і психологічні особливості малюка.

Люди, народжені в рік Чорного водяного Тигра-натури витончені і творчі. Вони можуть знайти себе в різних видах мистецтва або в журналістиці.

Серед відомих тигрів: Том Круз, Джон Бон Джові, Демі Мур, Евандер Холіфілд, Нікколо Паганіні, Віктор Цой, Андрій Панін, Сергій Жигунов.

Загальний прогноз на 2022 рік

Вода-стихія змін, але в залежності від індивідуальних особливостей гороскопу, вони можуть бути або м’якими і обережними, або бурхливими і стрімкими.

Знаючи, рік якої тварини за східним гороскопом прийде до нас в лютому 2022 року, можна точно сказати, що принесе удачу:</p >

 • Щасливі цифри-1, 3 і 4, а також їх похідні (11, 13, 14, 31, 41, 34, 43 і т. д.);
 • щасливі дні – 16 і 17 день місячного циклу;
 • Щасливі місяці – 3 (Березень), 7 (липень) і 10 (жовтень);
 • щасливі відтінки – синій, помаранчевий, сірий.

При цьому варто враховувати, що не найвдалішими в 2022 році будуть січень, квітень, травень і листопад. Також варто уникати чисел 6,7,8, будь-яких їх похідних і коричневого кольору (в інтер’єрі, одязі, аксесуарах).

Прогноз для інших знаків

Знаючи, роком якої тварини за східним календарем буде прийдешній 2020 рік, можна дізнатися, як новий покровитель ставиться до Вашого Особистого тотему і що очікувати в найближчі місяці – успіх або неприємності.

Щур (миша)

Водяний Тигр однозначно не розділяє ваші погляди на життя, а це означає, що в 2022 році варто очікувати: перешкод у досягненні поставлених цілей, найрізноманітніших невдач, затягування питань, які хотілося б вирішити швидко.

Уникайте необдуманих вчинків і ризикованих експериментів. Там, де іншим може «вигоріти» прибуток, вас буде чекати розчарування.

Бик (Буйвол)

Майбутній рік принесе вам багато несподіванок, в числі яких будуть і неприємні сюрпризи. Період буде непростим, але успіх прийде до тих, хто навчиться контролювати свої емоції і вміло обходити стороною конфлікти.

Ретельно обмірковуйте кожну свою дію, не поспішайте «буцатися» і йти на противника «лоб в лоб».

Тигр

Дізнавшись, рік якої тварини настане за східним календарем в лютому 2022, ви точно утворилися. І не дарма, адже для тигрів починається період неймовірної удачі, ідеальний для будь-яких починань і вирішення важливих життєвих питань.

Не пропустіть свій шанс і зумійте побачити подарунок, який приготував новий покровитель.

Кролик (кіт)

Звичний устій життя буде порушений прийдешніми змінами. Можливо, вони здадуться вам зовсім не приємними на перший погляд, але не поспішайте робити поспішні висновки. Всі найприємніші нюанси розкриються після того, як ви прийміть нові правила гри.

Не противтеся прийдешнім змінам, мислите позитивно.

Дракон

Ось вже для якої тварини 2022 рік за східним календарем буде яскравим, насиченим і бурхливим, так це для Дракона. Вас чекає багато приємних змін і нових можливостей.

Візьміть від 2022 все, що він буде готовий вам запропонувати, адже це той випадок, коли «гра варта свічок».

Змія

Вас чекає важкий і виснажливий період. Для досягнення мети потрібно докласти неймовірні зусиль, але результат вас обов’язково порадує, якщо не фінансово, то в плані досвіду, який часом буває по-справжньому безцінним.

З будь-якої ситуації витягуйте уроки і не зупиняйтеся на шляху до успіху, як би важко не було.

Приходить час змін, які назрівали протягом багатьох років. Тигр додасть вам рішучості і подарує впевненість у власних силах, допоможе зробити перший і, можливо, дуже важливий крок вперед.

Порада-не бійтеся приймати рішення, адже зробивши крок ви відкриєте двері в Нове життя.

Вівця (Коза)

Це точно не ваш рік, адже витає в повітрі «дух революцій ” буде створювати постійну напругу, провокуючи конфлікти. Чи не пощастить тим, чиї другі половинки захопляться змінами, які принесе з собою Тигр. Для таких пар 2022 може навіть стати роком розриву відносин.

Зберігайте спокій, прораховуйте кожен свій крок і не відкидайте партнера, який після сварки перший робить крок до примирення.

Мавпа

Вибираючи, якої тварини ще заохотити в новому 2022 році, Тигр не обійшов увагою і мавпу. Вам належить захоплюючий і наповнений емоціями рік. Життя навколо буде вирувати і затягувати у вир подій. Майбутній період подарує багато яскравих вражень.

Зосередьтеся на собі і своєму житті, а не тому, що відбувається навколо.

Півень

Представників даного знака очікують труднощі, але вони будуть цілком переборні, варто лише докласти до досягнення мети трохи більше зусиль, ніж зазвичай. Дрібні неприємності можливі у всіх сферах життя.

 Будьте уважні до здоров’я і не ризикуйте, адже 2022 рік для вас не найкращий період для фінансових вкладень.

Собака

В цілому рік буде успішним і сприятливим у всіх сферах. Але, разом з тим, в вас будуть дуже потребувати близькі або родичі, що може зажадати від вас деякі тимчасові або фінансові жертви.

Час, увага і навіть кошти, які ви витратите на близьку людину в 2022 році, повернутися до вас сторицею.

Кабан (свиня)

Вас чекають зміни. Все те нове, що принесе з собою 2022 рік, належить прийняти і впустити в своє життя. Для кого – то це буде легко, а для кого-то може стати і непростим завданням.

Cтавтеся до всього, що відбувається в житті філософськи і намагайтеся бути відкритими до всього нового.

Висновок

Отже, тепер ви знаєте, під заступництвом якої тварини ми проживемо новий 2020 рік і на які сфери життя варто звернути особливо ретельну увагу.

Також пропонуємо дізнатися, які знаки східного гороскопу максимально сумісні з чорним водяним Тигром:Create AccountLog In Your Account