Де зустріти Новий рік 2017 в Україні. Ціни на відпочинок

Напередодні новорічних свят, практично кожен з нас замислюється над тим, а де можна зустріти Новий рік 2017 в Україні? Питання це актуальне ще й тим, що більшість українців проведуть свій відпочинок на новорічні свята, не виїжджаючи за межі України. 

Напевно ніхто не має сумніву в тому, що відомі курорти в Карпатах – Буковель, Воловець і Славське, будуть самими популярними туристичними напрямками в Україні, на Новий рік 2017, і де на даний момент, практично 80% місць вже заброньовано. Що стосується цін, то, наприклад, зустріти свято Нового року 2017 в одному з міні-готелів Буковеля, обійдеться орієнтовно в 6500-7000 грн. (за 4 дні).

Крім лижного відпочинку, туроператори пропонують і різноманітні екскурсійні новорічні турпоїздки, наприклад, екскурсійні тури по Прикарпаттю або Закарпаттю обійдуться від 1700 грн., відпочинок 3-4 дні у Львові або Кам’янці-Подільському, в середньому коштуватиме 3000-3500грн. А ось ціни на дводенну екскурсійну поїздку в Умань, починаються від 1950 грн.

Також цей Новий рік 2017 відсвяткувати та зустріти можна, відвідавши Миколаївську або Херсонську області, де активно розвивається “зелений туризм”, головною особливістю якого є кінні поїздки, ціни на такий вид зимового туризму починаються від 1200 гривень за 3 дні.

Крім цього, популярним новорічним напрямком у цьому році, у наших співвітчизників буде також і Одеса, де ціни за 3-х денний тур починаються від 3000 грн.

Незважаючи на те, що в даній статті перераховані далеко не всі місця, де можна було би цікаво і весело зустріти та відсвяткувати Новий рік 2017 в Україні, все ж ми сподіваємося, що дана стаття стала Вам корисною.

Також дивіться: якою буде погода в Україні на Новий рік 2017.Create AccountLog In Your Account