Яка буде погода на Новий рік 2017 в Україні

На початку осені цього року, ми вже писали про те, якою буде зима 2017. У свою чергу в цій статті, ми хотіли б розповісти Вам про те, яка буде погода на Новий рік 2017 в Україні, при цьому, ґрунтуючись на вже оновлені прогнози погоди від синоптиків.

Отже, на думку В. Мартазінова (заввідділом кліматичних досліджень НДІ НАН України), Новий рік 2017 повинен пройти при мінусових температурах, при цьому, суттєві морози (вночі місцями до 10-15 град.) почнуться з кінця грудня і триватимуть вони безпосередньо до 10-го січня, після чого температура підніметься вище норми приблизно на 3-4 градуси.

У свою чергу, А. Прокопенко (заступник начальника Укргідрометцентру) стверджує, про те, що погода на Новий рік 2017 очікується зовсім не зимовою, так як за його словами, температура повітря буде близькою до нуля, при цьому ще можливий і сніг з дощем. Крім цього, Анатолій Прокопенко запевнив, що середня температура грудня складе -2-4 град., а ось в січні і лютому стане прохолодніше, в середньому температурний режим становитиме -3-5 градусів.

З тим яким буде офіційний довгостроковий прогноз погоди в Україні на Новий рік 2017, ми розібралися, а тепер давайте розберемося з тим, яку погоду нам обіцяють народні синоптики на новорічні свята 2017 року. Отже, на думку Валерія Некрасова, на Новий 2017 рік очікується нульова температура і дощ зі снігом. Що стосується, того якою очікується погода цієї зими, то В. Некрасов прогнозує малосніжну, помірно-холодну, але затяжну зиму. А ось Леонід Горбань, передбачає, велику кількість снігу взимку, особливо в січні й лютому, а також обіцяє, що сильні морози (до -15 °С) почнуться в цьому році, вже на початку грудня.

Незважаючи на таку різноманітність прогнозів, переконатися в тому, якою буде дійсно погода в Україні на новорічні свята 2017, ми зможемо тільки 1 січня.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account