Красиві малюнки на Новий рік 2020 для дітей

Піднесений настрій, який з’являється напередодні новорічних свят, надихає дітей на творчість – створення виробів, листівок, ялинкових прикрас. Але особливо діти люблять малювати, адже на папері можна втілити будь-яку фантазію, зобразити улюбленого новорічного персонажа і казкового героя. Конкурси малюнків часто проводять у школах і дитячих садках, на думку педагогів, малювання виробляє посидючість, розвиває дрібну моторику і активізує мозкову діяльність. Покрокові майстер-класи, наведені в цій статті, допоможуть створювати правдоподібні малюнки на Новий 2020 рік Щура для дітей легко і просто.

Малюємо прості ялинкові іграшки

Велика барвиста новорічна іграшка здатна стати центром композиції або навіть самостійним малюнком. Найпростіше малювати її у формі кулі – потрібно тільки зобразити коло і домалювати у верхній частині невеликий гачок для підвішування. Можна залишити кулю одноколірною, але краще прикрасити – розмалювати зірками, сніжинками, горизонтальними і вертикальними смугами. На одному з боків залиште білим не зафарбовану частину – так куля буде виглядати об’ємнішою. Приблизна схема для малювання – на фото нижче:

Красивий малюнок на Новий рік 2020 з новорічними кулями
А ось варіант оформлення ошатної кульки:

Використовуючи ялинкову кулю в якості основного елемента, вдасться створити цілу новорічну композицію. Найпростіше просто домалювати ялинові гілки – і красивий малюнок на свято готовий.

Ялинкові іграшки – це не обов’язково кульки. Нехай дитина спробує зобразити симпатичний дзвіночок з метеликом, тим більше покрокова схема допоможе це зробити легко і швидко. Спочатку виконується схематичний начерк гілки і зовнішніх контурів банта. Потім промальовується дзвіночок з язичком, складки і серединка бантика. На останньому етапі залишиться якомога густіше намалювати хвою, розфарбувати кольоровими олівцями або фарбами.

Довгасту ялинкову іграшку малюють на основі кола, як у першому прикладі. Коло ділять навпіл вертикальною смугою у верхній частині буде гачок для підвішування, нижню робіть звуженою. Зітріть Ластиком олівцеві орієнтири, а дитина нехай розмалює іграшку на свій смак.

Як намалювати кумедного сніговика?

Який же Новий рік 2020 без життєрадісного сніговика?! Нехай ваш малюк спробує намалювати не просто снігову бабу, а сніговика, що катається на ковзанах, – вийде мило і кумедно.

Малюйте снігового героя поетапно:

1. Верхнім сніговим комом буде голова сніговика – робіть її плескатою, залишаючи місце під відро.

2. Другий ком буде тулубом – цього вистачить для цілісної фігури.

3. До нижнього кому схематично пририсуйте руки і зобразіть рукавиці. Замість ніг нехай будуть ковзани.

4. З одягу досить буде шапки з помпоном і теплого шарфа з бахромою. Не забудьте позначити гудзики.

5. Нанесіть риси обличчя – ніс-морквину, усміхнений рот і очі-намистинки.

6. Розфарбувати героя можна на свій розсуд.

Нижче показано, як намалювати класичного сніговика з трьох снігових грудок:

Малюнки з Дідом Морозом та Снігуронькою

Малюнки до Нового року 2020, головних новорічних персонажів даються дітям нелегко, адже потрібно зробити їх деталізованими, ретельно промальовувати риси обличчя. Пропонуємо спростити завдання і намалювати Діда Мороза зі своєю внучкою Снігуронькою за трикутним шаблоном.

Докладний майстер-клас:

1. Намалюйте два силуети, що нагадують трикутники, – побільше для Діда Мороза, поменше – для Снігуроньки.

2. Зобразіть вбрання обох персонажів – шуби з опушкою і комірами. Діду додайте бороду, а внучці – косички.

3. По боках будуть перебувати руки – їх намічають символічно, позначаючи рукавиці опушенням. На голови “одягніть” шапки. Детальніше опрацюйте деталі бороди, вусів і кіс.

4. Намітьте риси обличчя Діда і Снігуроньки. Очі можна детально не промальовувати, просто зафарбуйте їх темним олівцем.

5. Залишиться виконати малюнки в кольорі – не забудьте нанести на обличчя рум’янець. При бажанні можна додати тіні на шапках, бороді й одязі сірим або темно-синім олівцем.

Користуючись схемою, наведеною нижче, ви отримаєте класичний малюнок Діда Мороза з мішком. Спочатку намічають розташування тулуба та голови, потім можна домальовувати мішок і кінцівки, детально зображають частини тіла і риси обличчя. Для розмальовування підійдуть кольорові олівці, гуаш або акварельні фарби.

Головною героїнею малюнка на Новий 2020 рік можна зробити і Снігуроньку.

Допоможіть дитині правильно намітити і промальовувати риси обличчя – це найскладніший етап творчості.

Потім домалюйте шапочку і вертикальними рисами позначте зачіску. До краю шиї прималюйте дві дугоподібні лінії – вийде комір. З боків від коміра зобразіть руки, у формі трапеції – тулуб.

Розфарбуйте Снігуроньку – наряд нехай буде блакитним, рукавички – червоними, а волосся – блондинистим.

Як шаблон, для новорічних малюнків 2020, підійдуть зображення Діда Мороза, Санта Клауса і Снігуроньки з цієї збірки:

Малюнок з символом 2020 року

Оскільки наступний 2020-й рік пройде під заступництвом Щура, гризуну варто відвести почесне місце в новорічному малюнку. Щоб зображення вийшло миловидним, запропонуйте дитині замість щура намалювати мишку.

Покрокова інструкція:

1. Намалюйте два овали – великий стане мишачим тулубом, маленький – головою.

2. До голови прималюйте кілька овалів – вони стануть основою для вух. Окресліть лапки, задні зобразіть півколом, зігнутими в суглобі. Передні будуть довгастими і йти паралельно листу. Окресліть хвіст тонкою лінією, що згинається.

3. На мордочці позначте око у вигляді крапельки, “усміхнений” рот, носик-намистину і вушка.

4. Зітріть зайві лінії мордочки, додайте обсягу хвоста, зробіть межі фігури більш чіткими та впевненими. Зафарбуйте очі і носик чорним, залишивши білим пару відблисків. Мила мишка готова!

Новорічна ялинка

Головний атрибут новорічних свят, здавалося б, намалювати дуже просто. Але є деякі хитрощі і прийоми, які дозволяють отримати особливо барвисте деталізоване зимове дерево.

Схема малювання:

  • Накресліть рівнобедрений трикутник – це основа для майбутньої ялинки. Знизу пририсуйте стовбур у вигляді квадрата.
  • Орієнтуючись на трикутник, зобразіть по три ялинкові гілки з двох сторін. Лінії повинні бути плавними, з вигинами, в тому числі і по нижньому краю.
  • На верхівку ялинки “поставте” зірку “розвісьте” гірлянди по діагоналі.

Процес прикрашання ялинки можна повністю довірити дитині. Нехай малює іграшки, дзвіночки, намисто, зірочки і сніжинки, використовує різні кольори і прийоми.

Густа, багата ялина виходить за наведеною нижче схемою. Базисом стане все той же квадрат, тільки гілки слід розташувати погустіше і зробити їх більш звивистими.

Найпростіші ідеї часом втілюються в прекрасні результати на папері або на новорічне вікно:

Малюнки на Новий 2020 рік – зимові пейзажі

Зимова природа – відмінна тема для новорічних малюнків 2020. На папері можна зображати цілі сюжети і картини, присвячені новорічним святам. Яскравіше всього виходять пейзажі, намальовані гуашшю або аквареллю, але легкі і красиві малюнки на Новий рік 2020 олівцем теж виглядають дуже мило і талановито. В картину можна вписати будь-які елементи, які були розглянуті вище, – ялинки та ялинкові іграшки, казкових персонажів та гризунів як символів наступаючого року.

Почніть підготовку до новорічних свят заздалегідь, не поспішаючи, насолоджуючись спільною творчістю. Нехай малюк пропонує свої сюжети малюнків до Нового року 2020, завдання дорослих – спрямувати фантазію в потрібне русло і допомогти намітити основні деталі майбутньої картини. Можна намалювати відразу кілька зображень і влаштувати святкову домашню виставку – нехай гості милуються дитячим творчістю і обдаровують похвалами ваше чадо.Create AccountLog In Your Account