Місячний посівний календар огородника на 2016 рік (Україна). Таблиця

Як правило, будь-який посівний місячний календар, складається астрологами і агрономами на підставі впливу фаз Місяця на різні види рослин, при цьому обов’язково враховується багатовіковий народний досвід спостережень. Не став у цьому сенсі винятком і наш посівний календар огородника на 2016 рік (Україна), який розташований нижче, і оформлений у вигляді таблиці.

У посівному календарі, Ви знайдете сприятливі дні для посіву та посадки культур, а також різноманітні рекомендації для огородника, щодо різних агротехнічних робіт, які необхідно буде провести на ділянці. Таким чином, для досягнення хороших результатів у вирощуванні різних культур, вся Україна, може скористатися рекомендаціями, які містить посівний місячний календар на 2016 рік (таблиця), який ми розмістили нижче:

Варто відзначити, що крім сприятливих днів для рослин, існують і несприятливі місячні періоди, зокрема: молодик і повний місяць, а також дні, коли відбуваються різні затемнення, будь-то місячні або сонячні. В ці періоди, для садівника і огородника, важливо нічого не сіяти і не садити, ну і звичайно ж – не пересаджувати. В 2016 році, Україна побачить чотири затемнення: 2 місячних (23.03 і 16.09) і 2 сонячних (9.03 і 1.09), у ці дні, ні в якому разі не можна проводити посів та посадку будь-яких рослин.

Необхідно мати на увазі, що посівний календар на 2016 рік для огородника, має лише рекомендаційний характер, і якщо Ви, скажімо, з якихось причин не змогли в зазначені терміни провести посадку чи посів, це ні в якому разі не означає, що Ваш урожай буде під загрозою, просто слід дочекатися наступних сприятливих днів.

Також Ви можете скачати календар місячний на 2016 рік (таблиця).Create AccountLog In Your Account