Місячний посівний календар огородника на 2016 рік (Україна). Таблиця

Як правило, будь-який посівний місячний календар, складається астрологами і агрономами на підставі впливу фаз Місяця на різні види рослин, при цьому обов’язково враховується багатовіковий народний досвід спостережень. Не став у цьому сенсі винятком і наш посівний календар огородника на 2016 рік (Україна), який розташований нижче, і оформлений у вигляді таблиці.

У посівному календарі, Ви знайдете сприятливі дні для посіву та посадки культур, а також різноманітні рекомендації для огородника, щодо різних агротехнічних робіт, які необхідно буде провести на ділянці. Таким чином, для досягнення хороших результатів у вирощуванні різних культур, вся Україна, може скористатися рекомендаціями, які містить посівний місячний календар на 2016 рік (таблиця), який ми розмістили нижче:

Варто відзначити, що крім сприятливих днів для рослин, існують і несприятливі місячні періоди, зокрема: молодик і повний місяць, а також дні, коли відбуваються різні затемнення, будь-то місячні або сонячні. В ці періоди, для садівника і огородника, важливо нічого не сіяти і не садити, ну і звичайно ж — не пересаджувати. В 2016 році, Україна побачить чотири затемнення: 2 місячних (23.03 і 16.09) і 2 сонячних (9.03 і 1.09), у ці дні, ні в якому разі не можна проводити посів та посадку будь-яких рослин.

Необхідно мати на увазі, що посівний календар на 2016 рік для огородника, має лише рекомендаційний характер, і якщо Ви, скажімо, з якихось причин не змогли в зазначені терміни провести посадку чи посів, це ні в якому разі не означає, що Ваш урожай буде під загрозою, просто слід дочекатися наступних сприятливих днів.

Також Ви можете скачати календар місячний на 2016 рік (таблиця).

Create AccountLog In Your Account