Знаменні і пам’ятні дати 2016 року. Календар дат (Україна)

Слід зазначити, що відзначати різні знаменні та пам’ятні дати в 2016 році в Україні доведеться практично щодня, оскільки їх дуже багато, при цьому, на один і той же день, може випадати відразу по кілька пам’ятних, ювілейних або ж знаменних дат.

У цій статті ми розмістили “Календар знаменних і пам’ятних дат України на 2016 рік“, з яким Ви можете ознайомитись нижче. У цьому календарі, Ви зможете знайти інформацію, тільки про самі значущі і важливі події та різні ювілеї, які випадають на 2016 рік. Крім цього, календар пам’ятних дат, містить відомості щодо найважливіших історичних дат, а також про ювілеї відомих людей, зокрема, композиторів, письменників, художників, поетів, мандрівників, ну і звичайно ж про відомих українських державних діячів.

Кому буде корисний цей календар ювілейних та знаменних дат 2016 року? В першу чергу, він стане цікавим кожній допитливій людині, яка хоча б трішки цікавиться історією своєї країни. Крім цього, пам’ятні та знаменні дати 2016, розміщені у цій статті, знадобляться людям, професійна діяльність яких, безпосередньо пов’язана з історією, а це: бібліотекарі, вчителі, журналісти, письменники і т.д.

Нижче, Ви можете знайти посилання на знаменні, пам’ятні та ювілейні дати 2016 року (у форматі PDF):

zavrdatpamist

Даний календар був розроблений працівниками обласної бібліотеки для дітей (м. Києва) як науково-допоміжний посібник та призначений для педагогів, працівників культури, бібліотечних фахівців і для інших категорій читачів.

Також дивіться: православні пости та свята в 2016 році, церковний календар.Create AccountLog In Your Account