Свята Трійця в 2017 році – дата і число свята

Якого числа буде Свята Трійця в 2017 році – сьогодні дата (число) Трійці є офіційним вихідним днем в Україні. Але на превеликий жаль, не кожен достеменно знає про це церковне свято, адже знання – це здатність приймати важливі і правильні рішення, жити в світі, бути розумним і успішним.

Четверте червня – дата православної Трійці в 2017 році (див. православний календар на 2017 рік). Свою назву свято Трійці отримало, внаслідок зішестя на апостолів Духа Святого, обіцяне Ісусом перед вознесінням на небо. Зішестя Духа Святого було потрійністю Бога: світ творить – Бог Отець, від рабства нечистого спокутує людей – Бог Син, освячує світ – Дух Святий.

Згідно Біблії, Свята Трійця 2017 принесе людям дев’ять особливих дарів: чудеса, знання, віру, зцілення, тлумачення мов, глосолалії, пророцтва і мудрість, можливість розрізняти духів. У православних храмах в Україні, на честь Трійці організовується одна з найурочистіших та найкрасивіших служб. Після літургії починається велика вечірня, співаються стихири, священики читають спеціальні розлогі молитви про упокоєння душ покійних, порятунок тих, хто молиться і два канони співаються на утрені.

Під час святкування православної Трійці в 2017 році, слід прикрашати своє житло свіжими гілками клена, берези, верби, липи, квітами і травами. Крім цього, зберігся звичай, коли в церкву потрібно прийти з букетом трави або з зеленими гілками, слід відзначити, що цей звичай, має дохристиянські корені.

Крім статті ” Трійця 2017 – дата “, дивіться також якого числа буде православна Пасха в 2017 році.Create AccountLog In Your Account