Молодий місяць в травні 2021 року

Молодий місяць або Молодик – час планування і пошуку нових ідей. Астрологи вважають, що прийняті в цей день рішення мають доленосне значення. Дізнайтеся, коли буде молодик в травні 2021 року, аби підготуватися до цієї події.

Коли буде Молодий місяць в травні 2021

Ця фаза розділяє цикли зростаючого і спадного Місяця. Найбільш значущим цей період є для астрологів. Вони вважають день несприятливим, оскільки космічна енергетика призводить до деструктивних наслідків. Відомі астрологи радять обмежити діяльність, щоб мінімізувати ризики.

У цю фазу Місяця краще займатися такими справами:

 • прибиранням будинку;
 • простими і запланованими справами;
 • складанням планів на місяць;
 • допомогою родичів;
 • отриманням корисних навичок;
 • складанням розпорядку дня.

Слід заздалегідь планувати справи в молодик, а для цього потрібно знати, коли, з якого числа і за яке воно пройде. У травні 2021 року фаза нового Місяця почнеться 11-го числа о 21:59.

Молодий місяць – не єдина значуща фаза Місяця. Таблиця основних циклів супутника Землі розповість, коли і з якого числа по яке триватимуть основні стадії.

Дата фаза Місяця
1-2 Убуваюча
3 третя чверть
4-10 Убуваюча
11 Молодик
12-18 Зростаюча
19 перша чверть
20-25 Зростаюча
26 Повний місяць
27-31 Убуваюча

Дата Молодика і знак зодіаку

Дана фаза Місяця грає важливу роль в астрологічних прогнозах і гороскопах. У цей день різко зростає кількість конфліктів, збільшується ймовірність прийняття неправильних рішень. Знаючи, з якого числа пройде молодий місяць в травні 2021 року, простіше з’ясувати, коли вживати захисних заходів. Цей час настане 11 числа о 21:59 і триватиме до 4:49 хвилин наступного дня.

Тривалість першого місячного дня складе всього 6 годин і 50 хвилин. Молодик пройде вночі, що мінімізує будь-які негативні наслідки.

У цей період Місяць відвідає сузір’я Тільця. Знак зодіаку відповідає за такі якості:

 • впертість;
 • терпіння;
 • повільність;
 • матеріалістичність;
 • прагнення до гедонізму і естетиці.

Під впливом знака зодіаку – Тілець люди стають більш наполегливими у своїх прагненнях, намагаються досягти більшого прибутку, частіше захоплюються прекрасним. Але не завжди ці якості дають позитивний ефект. Вплив знака Телець буде шкодити там, де потрібно гнучкий підхід. Також повільність – не найкращий якість в кризових ситуаціях.

Інформація про те, в яких числах травня пройде молодик, допоможе скорегувати плани і отримати найбільшу вигоду від такого явища.

Сприятливі і несприятливі дні травня

Фаза нового Місяця – несприятливий період, в який слід уникати будь-яких важливих справ. Це легко здійснити, так як молодик пройде вночі. Крім цього моменту, зірки підготували ще кілька днів, коли їх вплив буде найбільш відчутним. Таблиця показує, коли будуть сприятливі і несприятливі дні в травні 2021 року з урахуванням молодика.

період дні місяця
сприятливі дні 12, 15, 18, 20-22, 24, 25
несприятливі дні 2, 6, 7, 9, 11, 14, 26, 28, 30

Що потрібно робити в Молодик?

Молодик – енергетично сильний час, який можна використовувати в магічних ритуалах. Особливо добре в цей період виконуються бажання. Але для того, щоб прохання здійснилася, потрібно правильно вибрати час, коли і з якого числа загадувати бажання на молодик в травні 2021 року.

Для підвищення шансу на виконання необхідно викласти прохання до зірок на папері. Так стане зрозуміло, з якою метою хочеться домогтися. Бажання повинно бути повним, тому його можна доповнювати. Підготовку закінчують до настання події. Після цього аркуш паперу ховають в затишне місце.

При настанні молодика приступають до загадування. Якщо бажання передбачає матеріальні блага, їх візуалізують. Потрібно представляти конкретні предмети або промовляти вголос явища. Це допоможе сконцентруватися на бажаному і відігнати негативні думки.

Під знаком Тельця найкраще реалізуються бажання, пов’язані з матеріальним благополуччям. Щоб зарядити себе енергетикою грошей, напередодні ввечері готують купюри і монети, розкладають їх на підвіконні. Після зарядки вони принесуть удачу в фінансових операціях. Їх потрібно зберігати в гаманці і не можна витрачати на повсякденні покупки.Create AccountLog In Your Account