Музичні листівки на Різдво Христове 2022

Різдво Христове – це свято, до якого всі християни і віруючі люди ставляться з великим трепетом, ніж до будь-якої іншої дати в календарі. Якщо ви або ваші знайомі також трепетно ​​ставитеся до цього торжества, то порадуйте їх, розіславши красиві музичні листівки, які ми створили спеціально для вас.

Трохи про традиції свята

З Різдвом пов’язано багато цікавих традицій. Можливо, надихнувшись ними, ви захочете поділитися отриманими емоціями з друзями і близькими.

Християни східного обряду відзначають Різдво Христове 7 січня, на відміну від західних братів і сестер, які зустрічають його ще до Нового року 25 грудня. Багато традицій цього свята будуть корисні для зміцнення взаємин в сучасних сім’ях.

Наприклад, ритм життя більшості сімей настільки динамічний, що рідко виходить зібратися всім її членам за одним столом. А ось в Святвечір (вечір напередодні Різдва 6 січня) у християн існує традиція збиратися разом за одним столом на святкову вечерю, що дуже зближує всіх. Що роблять люди на Різдво? Спілкуються, діляться новинами, дарують один одному невеликі подаруночки.

Примітно, що за стіл не сідають до появи на небі першої зірки, яка за переконаннями вказала волхвам шлях до місця, де народився Ісус. До вечері готують 12 пісних страв за кількістю апостолів-учнів Христа.

Така трапеза буде корисна після рясного новорічного столу тим, хто не дотримувався посту в якості розвантажувального дня. Користь організму принесе і кутя з пшениці з горіхами і сухофруктами – головне частування в цей день.

Головні герої свята 2022

Якщо Новий рік для дітей та дорослих асоціюється з пухнастою прикрашеною ялинкою, Дідом Морозом і його онучкою Снігуронькою, то у Різдва Христового інші герої. В першу чергу це немовля Ісус, який лежить в яслах, його мати Діва Марія, а також її чоловік Йосип, волхви, які принесли дари рятівникові. Саме їх найчастіше зображують на музичних різдвяних листівках.

Крім зображень цих героїв на листівках можна побачити ангела, сповіщає про радісну подію, ягнят, адже саме вони зігрівали немовля своїм теплом і яскраву зірку-волхвів. Красиві музичні листівки та різдвяні листівки в картинках з добрими і теплими побажаннями можна скачати безкоштовно, вибравши вподобану з наведеної підбірки.Create AccountLog In Your Account