Новорічні народні прикмети на Новий рік 2017

З давніх часів прийнято вважати, що саме на свято Нового року відбуваються справді неймовірні і чарівні речі. Саме тому, в цій статті, ми з’ясуємо які існують народні прикмети на Новий рік 2017, дотримуючись яких, можна розраховувати на те, щоб на протязі 2017 р. кожного з нас супроджувала удача і везіння.

В першу чергу, перед зустріччю Нового 2017 року, необхідно навести порядок в домі. Також не завадило б оновити обстановку в своєму будинку, таким чином, людина вносить новизну не тільки в інтер’єр, але і в своє життя.

Слід відзначити, що деякі новорічні прикмети на Новий 2017 рік, стосуються і новорічної ялинки. Оскільки прикраса ялинки – це дуже важливий етап у підготовці до свята. Перш за все, на ялинку слід повісити гроші – це приверне в будинок багатство в майбутньому році. Дуже важливо дотримуватись і кольорової гамми, адже Новий рік 2017 – пройде під червоним кольором.

До Нового року обов’язково потрібно роздати всі борги, а також помиритися з людьми, з якими Ви були у сварці. Це допоможе отримати додатковий прибуток у новому році, а також завести нові знайомства.

Існують і інші різні цікаві народні новорічні прикмети 2017. Приміром, якщо в новорічну ніч, Ви зустрінете блакитноокого блондина або білого коня, то удача буде супроводжувати Вас весь 2017 р. Якщо під час бою курантів Ви напишете бажання на папірці і спалите його, а потім попіл кинете у келих шампанського, то таке бажання обов’язково збудеться.

Вірити в прикмети на Новий рік 2017, чи ні – це особиста справа кожної людини. Але, багато людей стверджують, що саме в новорічну ніч, всі бажання і народні прикмети збуваються.

Також дивіться: святкове меню на Новий рік 2017.Create AccountLog In Your Account