Як прикрасити і нарядити ялинку на Новий рік 2017 своїми руками

Прикрашання новорічної ялинки своїми руками – це не робота, а приємний обов’язок, який подарує нам приємні ємоції. Перед тим як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017, необхідно пам’ятати, що 2017 р. пройде під заступництвом червоного вогняного Півня. Тому враховуйте смаки і переваги цієї тварини, щоб здобути її прихильність.

Перед тим, як нарядити новорічну ялинку 2017 своїми руками, слід спочатку підібрати кольори. Намагайтеся використовувати ялинкові іграшки та гірлянди червоного, жовтого, оранжевого або золотого кольору. Слід також звернути увагу на матеріал, з якого зроблені прикраси: вогонь дарує життя склу та кераміці, постарайтеся використовувати прикраси та іграшки саме з цих матеріалів.

Щоб ялинка, прикрашена іграшками на Новий 2017 рік, виглядала дійсно яскраво і красиво, не слід просто обважувати її прикрасами в хаотичному порядку. Існує кілька основних способів, як прикрасити новорічну ялинку своїми руками: розташування іграшок по спіралі; вертикальними лініями; а також розташування гірлянд та іграшок колами. Пам’ятайте, що в 2017 році найбільш популярними поєднаннями кольорів будуть: білий і червоний; золотий і червоний; жовтий, червоний і зелений; золотий і білий.

Це лише основні правила, завдяки яким можна правильно прикрасити та нарядити ялинку на Новий рік 2017, але крім цих правил, існують і інші стилі, які Ви можете використовувати. Наприклад, можна прикрасити ялинку в європейському стилі або ж нарядити її, в своєму власному і неповторному стилі.

До речі, східні астрологи вважають, що Півень дуже любить гроші, так що Ви можете прикрасити Ваше дерево на Новий рік 2017, грошовими купюрами, це буде досить оригінально і красиво. Також можна розвісити на новорічній ялинці – солодощі та фрукти.

Якщо Ви виконаєте всі наші поради, то наступний Новий 2017 рік точно принесе Вам удачу.Create AccountLog In Your Account