Як прикрасити будинок або кімнату на Новий рік 2017 своїми руками

Як же оригінально і красиво прикрасити будинок або кімнату на Новий рік 2017? Ще трохи і новорічні свята опиняться на порозі кожної квартири, але щоб створити святковий настрій потрібно в першу чергу підготувати квартиру до майбутнього святкування. Для того щоб “нарядити” будинок не обов’язково витрачати великі гроші, слід просто проявити трохи фантазії. 

І все ж все-таки, як прикрасити кімнату на Новий 2017 рік Півня або ж квартиру чи будинок своїми руками – давайте розберемося? Найчастіше для створення свята, будинок або квартиру, прикрашають гірляндами. Але розмістити їх виходить, не де заманеться, а тільки в тих місцях, де є розетки. Повісити гірлянди в новорічну ніч можна навіть в коридорі, на стійці чи вішалці для одягу. Також слід прикрасити вхідні двері: дзвіночки, що попереджають про прихід нового гостя, створять радість нової зустрічі.

Для прикраси вітальні в квартирі або будинку своїми руками, можна використовувати різні прийоми. Найчастіше прикрашати починають з вікон, карнизів і штор, а закінчують технікою та іншими предметами. Щоб красиво оформити вікна, слід використовувати вирізані з серветок сніжинки, які без сумніву прикрасять будь-яке скло. Крім цього, ялинкові шишки з блискучими кулями можуть доповнити віконну композицію. Також вікно можна розписати, зробити вітражне скло, яке буде освітлюватися світлом гірлянд.

Також для того, щоб красиво і правильно прикрасити кімнату чи будинок своїми руками на Новий рік 2017, слід використовувати гарні новорічні свічки, бажано червоного, золотого, сріблястого або ж помаранчевого кольору. Але мінус свічок в тому, що вони випадково можуть впасти і спалахнути. Якщо на Новий 2017 рік планується галаслива і велика компанія, то варіант зі свічками потрібно відразу ж відкинути.

І звичайно, не один Новий рік не обійдеться без мішури, дощику і серпантину. Гарна ваза теж зможе створити новорічну атмосферу, її можна поставити в будь-яку кімнату, на чільне місце і прикрасити гілочкою ялинки чи свічками.

А що стосується, того як правильно нарядити своїми руками новорічну ялинку, то про це, Ви зможете прочитати в статті “Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2017“.Create AccountLog In Your Account