Що краще одягти (одягнути) на Новий рік 2017

Наближається рік Півня, який буде особливо приємний і вдалий для творчих натур. Без сумніву, таких людей в наступному році, чекатиме успіх і слава. Але не варто забувати, що одягнути на Новий рік 2017 правильний одяг – повинен кожен, хто прагне до успіху.

В першу чергу, необхідно зрозуміти, які кольори і стилі подобаються повелителю наступаючого року, а вже потім думати, в чому зустрічати Новий 2017 рік Півня. Наприклад, чоловікам для того, щоб догодити Півню неодмінно в новорічний вечір необхідно одягнути, строгу краватку, і бажано, щоб вона була червоного або бордового кольору.

Таким чином, роздумуючи про те, що краще одягнути на Новий 2017 рік, слід керуватися, перш за все уподобаннями символу цього року. При цьому, колір нарядів може варіюватися від жовтого, золотого до відтінків червоного. У новорічну ніч зухвалий Півень буде суворо оцінювати одяг своїх гостей, тому, що одягнути і в чому відзначати Новий 2017 р. – вирішувати кожному індивідуально, але потрібно по мірі можливостей догодити його примхливому характеру.

Найкраще зустрічати новорічну ніч 2017 – вдома, в сімейному колі, тому при виборі вбрання, краще дотримуватися елегантної класики з яскравими, об’ємними аксесуарами і цікавими, можна навіть високими зачісками.

Але ж напевно не всі будуть святкувати Новий 2017 рік вдома, багато відзначатимуть урочисте свято в ресторані, а може десь у друзів. Деякі дружні компанії в новорічний вечір одягаються в символи тварин, і весело зустрічають свято, але що ж одягти на 2017 рік Півня тим, хто, наприклад, буде святкувати в ресторані. В ресторан, чоловікам варто одягнути, строгі костюми, а жінкам – вечірні сукні, бажано тільки червоних тонів.Create AccountLog In Your Account