Як потрібно зустрічати та святкувати Новий 2017 рік Півня

Східний календар диктує особливі вимоги, пов’язані з тим, як зустрічати та святкувати Новий рік 2017. Щоб догодити тварині, яка буде покровителем наступних дванадцяти місяців, потрібно правильно святкувати. Як відомо, 2017 р. буде роком червоного та вогняного Півня, і це слід враховувати при підготовці до Нового 2017 року.

– Прикрашаємо будинок до приходу року Півня

По-перше, недалеко від входу потрібно поставити фігурку господара року – Півня. По-друге, при прикрашанні ялинки чи будинку, бажано використовувати яскраві іграшки, багато мішури і ліхтарики. Обов’язково об’єднайте все тематикою вогню. Якщо повісити на ялинку цукерки і позолочені горіхи, це, напевно, приверне увагу Півня і він віддячить Вам за це частування (див. як святкувати китайський Новий рік 2017).

– Що поставити на стіл

По-перше, ніякої хімії, оскільки Півень такого не любить. По-друге, зустрічати Новий 2017 рік Півня, слід, з якомога більшою кількістю вегетаріанських страв, і звичайно, солодощами та фруктами. Прикрашати стіл теж бажано яскраво і святково, при цьому обов’язково на новорічному столі повинні бути запалені свічки.

– Що надіти

Зрозуміло, що зустрічати прихід Нового року, треба в чомусь червоному, золотому або помаранчевому. Також вітаються тканини, що переливаються, і блискучі прикраси. Наряд з органзи або шовку, доповнений золотими прикрасами – те, що потрібно.

І, до речі, про розваги, святкувати Новий рік 2017 (Півня) треба дуже весело і бажано в галасливій компанії. А якщо залишаєтеся вдома – розважайтеся по повній, оскільки похмурі особистості Півню – навряд чи сподобаються.

Також дивіться: в якому вбранні слід зустрічати Новий 2017 рік.Create AccountLog In Your Account