Відпочинок в Карпатах на Новий рік 2017 та Різдво

Якщо у Вас є бажання гарно відпочити на новорічні свята 2017 року, то тоді ми радимо Вам вирушити на відпочинок в Карпати на Новий рік 2017. Оскільки в Карпатах Ви зможете не тільки насолодитися прекрасним видом гір, унікальною природою, покататися на лижах, але і познайомиться з місцевими традиціями і смачною кухнею. Крім цього, кількість сучасних гірськолижних курортів, порадує в Новий 2017 рік, будь-яку людину, яка полюбляє кататися взимку на лижах.

Слід зазначити, що більшість баз відпочинку, санаторіїв та готелів вже зараз продають місця на новорічні свята, причому в деяких дуже популярних готелях більшість номерів вже заброньовано. Тому, якщо Ви зібралися відпочивати на Новий рік 2017 в Карпатах, то обов’язково заздалегідь подбайте про те, де Ви будете проживати. Якщо бронювати місця заздалегідь, то Вам вдасться заощадити кругленьку суму, а це від 15 до 30% від вартості житла, яка буде безпосередньо перед Новим 2017 роком.

І все ж таки, де в Карпатах можна зустріти Новий рік 2016 і Різдво? Насамперед хочемо зазначити, що цікавих місць для зимового відпочинку в Карпатах існує дуже багато, але найбільш популярними, на нашу думку, є наступні карпатські курорти: Буковель, Славське, Драгобрат, Пилипець, Красія, Плай, Мигово, Подобовець, Яблуниця, Ворохта та ін.

Безумовно, багатьох з Вас цікавить питання про те, якими будуть ціни на відпочинок в Карпатах на Різдво та Новий 2017 рік? По великому рахунку, відповісти на це питання однозначно не можна, оскільки ціни дуже різняться в залежності від курорту і його розкрученості, від місця проживання (база відпочинку, санаторій, готель, котедж), загальної кількості днів відпочинку, харчування і багатьох інших факторів, які здатні істотно вплинути на вартість відпочинку.

Також дивіться: коли буде Масляна в Україні в 2017 році.



Create Account



Log In Your Account