Скільки днів (часу) залишилося до Нового року 2017

Як Ви вже знаєте наступний 2017 рік за китайським або східним календарем буде роком червоного Півня. Але вже зараз багатьох людей нашої країни, починає цікавити питання про те, а скільки днів залишилося до Нового 2017 року і де можна знайти таймер або лічильник зворотного відліку до новорічних свят. Особливо інтерес до даного питання буде збільшуватися з наближенням новорічних свят.

Безумовно, у кожного свої причини знати про те, скільки часу (днів) залишилось до Нового року 2017, але в основному, як ми розуміємо, ця інформація потрібна людям для того, щоб можна було заздалегідь спланувати підготовку до новорічних свят, яка, до речі, часто є не зовсім легким процесом і вимагає великої кількості часу.

Для того щоб Ви завжди могли знати про те, скільки днів залишилося до настання Нового 2017 року ми розмістили в правому верхньому куті нашого сайту (в правій колонці, зверху) так званий лічильник (таймер) відліку до Нового 2017 року (згідно київського часу). В даному лічильнику відображені дні, години, хвилини і секунди до того моменту, коли настане Новий рік 2017. Крім цього, ми вирішили для Вашої зручності розмістити точно такий же лічильник і в цій статті:

[countdown date=2017/01/01-00:00:00][timer][after] З Новим 2017 роком! :)))[/countdown]

Сподіваємося, що завдяки таймеру зворотного відліку, Ви встигнете вчасно підготуватися до новорічних свят і при цьому, Ви ніколи не прогавите Новий 2017 рік Півня.Create AccountLog In Your Account