Церковний православний календар на 2016 рік. Свята і пости

Перш за все, хотілося б відмітити, що православний календар на 2016 рік допоможе всім віруючим людям дізнатися, про те, коли буде те, чи інше православне свято, або ж якого числа почнеться і закінчиться той чи інший церковний піст. Крім цього, кожен охочий, завдяки цьому календарю, може дізнатися, коли в 2016 році будуть відбуватися ті чи інші православні події.

В статі, ми не будемо перераховувати всі неперехідні свята, дати відзначення яких повторюються з року в рік, і практично всі про них знають. Як правило, людей цікавлять саме перехідні свята та пости, оскільки самим вирахувати їх дату – досить таки складно.

Церковний православний календар на 2016 рік зі святами, Ви можете скачати або роздрукувати, виглядає він наступним чином:

Зазначимо, що базуючись на церковний календар, який представлений вище, Великдень у 2016 році буде відзначатися – 1 травня. Що стосується інших православних перехідних свят, то вони будуть святкуватися в такі дні: Вхід Господній в Єрусалим – 24 квітня, Вознесіння Господнє – 9.06, православна Трійця – 19.06. Всі інші православні неперехідні свята відповідно відзначаються щороку в один і той же день. Крім свят, перехідними є і деякі багатоденні пости, так наприклад, в 2016 році Великий піст пройде в період з 14.03 по 30.04, а Петрів піст з 27-го червня по 11 липня.

Пам’ятайте, що в жодному разі не можна в дні великих православних свят (див. православний церковний календар 2016) працювати, необхідно в ці дні, більше відпочивати і звичайно ж молитися.

Також Ви можете роздрукувати календар на 2016 рік (українською).Create AccountLog In Your Account