Календар на 2016 рік (Україна). Роздрукувати, скачати

Оскільки наш сайт цілком і повністю присвячений 2016 року, то цілком природно, що саме в цій статті ми розглянемо календар на 2016 рік (Україна), на який можна не тільки подивитися, але ще й роздрукувати, або ж просто скачати.

Завдяки цьому календарю, Ви зможете з легкістю планувати свої справи по місяцях, призначати зустрічі, стежити за тим, що зробили і що ще належить зробити, а також цей календар 2016 допоможе Вам ніколи не забувати про те, коли у близьких для Вас людей настане День народження, пам’ятний день або якась чудова подія.

Оскільки майбутній рік, буде роком червоної Мавпи і є високосним, то наш календар на 2016 рік українською мовою, складатиметься з 366-ти днів. Слід відзначити, що почнеться Новий 2016 рік – першого січня (в П’ятницю), а закінчиться відповідно 31-го грудня (в Суботу).

Якщо Вам потрібна, тільки календарна сітка, то розміщений вище календар 2016 (українською) – це те, що Вам потрібно. У календарі, який розташований вище, і який можна можна роздрукувати або скачати, червоним кольором відзначені всі Суботи та Неділі, тобто вихідні дні, в які вся Україна буде відпочивати в 2016 році, крім цього, дні тижня, а також всі місяці підписані українською мовою.

Також дивіться: коли Україна буде святкувати Пасху (Великдень) в 2016 році.Create AccountLog In Your Account