Місячний календар на 2016 рік (скачати). Фази місяця

Представляємо Вашій увазі місячний календар на 2016 рік з фазами місяця, який до того ж можна скачати. Для кого ж він буде корисний, запитаєте Ви, відповідаємо – для всіх, оскільки всі люди піддаються впливу місячних циклів. Давно помічено, що в залежності від фази місяця змінюється настрій, здоров’я людини, а значить дуже важливо знати для кожного з нас, в якій фазі знаходиться Місячне світило, щоб заздалегідь підготуватися до негативних або позитивних змін (див. астрологічний гороскоп 2016).

Існує багато сфер, де можна використовувати місячний календар 2016. В першу чергу, його використовують для розрахунку несприятливих і сприятливих днів, тобто з’ясовують, яким чином Місяць в той чи інший день буде впливати на людину. По-друге, дуже часто даною інформацією користуються фермери і дачники, які висаджують різні сільськогосподарські культури за місячним календарем, таким чином, якісно покращуючи свої врожаї. І в третіх, кожен з нас зможе змінити своє життя на краще, і в принципі для цього потрібно небагато, тільки знати сприятливі місячні дні в 2016 році і завдяки цьому, удача завжди буде з Вами. Безумовно, вище перераховані, далеко не всі сфери, де можна використовувати календар місячний на 2016 рік, насправді їх набагато більше.

Вважається, що на зростаючий Місяць, настає сприятливий період, ну і відповідно на убуваючий – несприятливий. Для того щоб скачати місячний календар на 2016 рік, необхідно натиснути на зображення з календарем, ну а далі “Зберегти малюнок як…”

Також Ви можете скачати або роздрукувати календар на 2016 рік (Україна).Create AccountLog In Your Account