Календар на 2020 рік (українською): роздрукувати

Досить складно розшукати календар на 2020 рік українською мовою, та ще й в хорошій якості. Але на цій сторінці нашого сайту є можливість безкоштовно завантажити шаблон ось такого календаря українською.

Календар українською мовою: завантажити або роздрукувати

Горизонтальний календар 2020 (Україна) - роздрукувати

Даний варіант календаря виконаний на аркуші горизонтально. Завдяки векторному формату, відкривши прямо в браузері, його можна зберегти собі на комп’ютер або відразу роздрукувати. Якщо ви просто вчите українську мову, то такий календар буде корисний, щоб швидко запам’ятати назву кожного місяця. Самі місяці виконані зеленим кольором. Кожен вихідний (неділя і Субота) відзначені червоним. Державні або церковні свята 2020 року відзначені не були.

Український календар на 2020 для Word

Скачати вертикальний календар 2020 - варіант для WORD

Даний шаблон календаря виконаний в книжковій орієнтації, тобто стоячи. Скачайте даний формат, щоб роздрукувати його без змін. Якщо необхідно виділити свята, вихідні або важливі дати, збережіть собі на комп’ютер, легко редагується DOC файл календаря українською мовою, з календарною сіткою на 2020 рік.

Календар 2020 українською з вертикальними днями тижня

Завантажити календар 2020 рік (PDF формат)

Деякі люди звикли користуватися календарями, де дні тижня розташовані вертикально, тобто в стовпчик. Саме такий варіант календаря на 2020 рік, який виконаний українською мовою, Ви можете завантажити в DOC – для ворда, або PDF — для роздруківки без редагування.

Календар українською з номерами тижнів

Роздрукувати календар українською на 2020 рік з номерами тижнів

Роздрукуйте цей український, горизонтальний календар з картинки, або скачайте DOC, що мати можливість редагувати шаблон у Ворді.

Календар на 2020 рік зі святами України та вихідними

Скачати календар 2020 зі святами, з вихідними та святковими днями

Нарешті черга дійшла і до календаря з усіма офіційними святами України, крім цього в ньому відображені всі офіційні святкові та вихідні дні з переносами, які були затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України (від 3 серпня 2019 р.) на прийдешній 2020 рік.

Сподіваємося, що серед вище представлених календарів, Ви змогли вибрати для себе гідний варіант!Create AccountLog In Your Account